www.sudzibas.lv Auto Kontinents Strādā negodīgi, un melīgi strādnieki

Auto Kontinents - Strādā negodīgi, un melīgi strādnieki

Sveiki! Gribēju brīdināt par autoservisu "Auto Kontinents", Sia "Ogus"!!!Ja gribat remontēt vai diagnosticēt savu auto, brīdinu ka servisā krāpjas un melo, it īpaši ar cilvēkiem kuri uzticas servisa darbinieku profesionālam un pretī saņem krāpšanu un melus! Eļļu maina ļoti nekvalitatīvi jo kad manai mašīnai mainīja viņi ielēja 4, 2 l un 0. 8 savāca pie sevis kautvai bija jadod līdzi + attaisot motora pārsegu daudz eļļas bija uz motora!

R

R resnaisQBL 07.07.2013

piemirsu pierakstīt ka maksāju par 5 litriem eļļas

G Garais1212 24.09.2017

Vārstu vāka blīvi "maina" 5 stundas, jo darba samaksa ir par stundām. Viss jau bija izdarīts, bet mašīna vienkārši stāvēja boksā, kapots ciet, bet mēģina iestāstīt, ka meistars vēl pabeidz pēdējos darbiņus. Nebūtu gājis garām, arī noticētu. Pēc konsultācijas citos servisos tāds darbs aizņem apmēram 1.5h max. Vilina ar super cenu ritošajai un ja redz, ka īsti tajā lietā neesi lietpratējs, tad saraksts ar maināmām lietām ir pagarš. Aizbraucu ar to sarakstu uz citu servisu, 75% kaut kādi izdomājumi. Un jap, pāri palikušo eļļu nedod līdzi, lai gan samaksāts. Uzticējos ilgu laiku šiem cilvēkiem, kamēr pats ar savām acīm neredzēju, kā melo acīs skatīdamies.

N Normisss 04.11.2015

Sveiki! Nevēlos piekrist, jo šis serviss cik esmu remontējis savu auto vienmēr korekti izsniedz darba lapu kopijas. Uzlīmes katreiz uzlīmē par eļļas maiņu.

K Krikuks33 22.03.2018

Sveiki, vēlos pabrīdināt par šī autoservisa pakalpojumu sniegšanu un NEGODĪGUMU pret klientu.
Esiet uzmanīgi, ja vēlaties savu auto uzticēt šim servisam. Aizdzinu savu auto, lai tiktu konstatēta vaina par radušos bojājumu un sastādīta izmaksu tāme.
Kad ierados pēc sastādītās izmaksu tāmes, biju vnk. šokēts, kad ieraudzīju tajā ietvertos auto bojājumus un galvenais izmaksu summu, kas par darbu vien bija vnk. neadekvāta. Izmaksu tāmē kā viens no bojājumiem tika ietverts, ka nepieciešams mainīt pr. un pak. bukses, kas mani izbrīnīja, jo tās jau nomainīju 12.2017. un 03.2018. jau atkal beigtas? Nolēmu aizdzīt auto pie cita speciālista, izrādījās, ka bukses noteikti nav jāmaina, kur nu vēl puse no tā kas tika ietverts izmaksu tāmē. Finālā 484 Eur vietā manas auto remonta izmaksas sastādīja 65 Eur. Esiet UZMANĪGI pirms piekrītat remontēt visu, kas ietverts šī servisa piedāvātajā izmaksu tāmē.