Auto-Forma - Servis

Auto-forma

На портале zizu.lv Приобрел купоны на замену и балансировку колес.
Цена купона Ls6 стоимость работ без купона Ls16
Телефон в сервисе не берут, записаться не возможно.
По прибытию на место, мне сразу предложили в течении 15мин приступить к замене колес,
так-как как раз был свободный подъемник. Предложили за деньги. Объяснили, что это услуга стоит Ls10 (а не Ls16 как было заявлено на zizu.lv), а услышав, что рассчитываться я собираюсь купоном, сразу открыли второй журнал и предложили записаться на свободную дату (через месяц!!!!) на все претензии, что подъемник свободен отвечали: доплачивайте Ls4 и будем делать сейчас.
Хочется предостеречь: такое отношение к клиенту не вызывает доверия.
Не советую этот сервис никому

V Vasilisa 31.10.2012

Сделайте проще- напишите жалову в Зизу.лв. Они ценят своё имя, и за некачественные услуги спокойно возвращают деньги. Единственное, что может Вы неправильно прочитали условия купона, и там всё было обговорено?

Strike 31.10.2012

Точь в точь такая же ситуация !
Написал в zizu, деньги перечислили назад !
тоже не советую этот сервис!

K kozja 05.11.2012

Serviss nespēj pavilkt šāda veida akcijas. Es iegādājos akciju citylife.lv Piedāvāja 30 novembri. Ha, bet neminot, ka maksāts tiks ar Citykarti, varu doties kaut vai tagad. :)))
Auto Forma melnajā sarakstā.

A annailze 09.11.2012

Man arī ir šāds kupons, varu kādam aizsūtīt pa velti - man pieraksts ir 26. novembrī 9 00..., man tas ir par vēlu, ja kādam interesē tas kupons, lūdzu rakstiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv

C choks78 23.04.2013

Mans stāsts tāds- nopirku kuponu Kumi.lv un laicīgi pieteicu riepu maiņu. Kad zvanīju problēmas neradās. Ierados 10 min iepriekš un man pateica, ka pēc lūk tās- Ford mašīnas būs mana kārta mainīt riepas. Pie Forda darbi nenotika, toties tika ņemtas citas auto, kas piebrauca bez rindas un, manuprāt, bez kupona, jo servisam izdevīgāk. Gaidīju ~ 45 min, līdz gāju jautāt cik tad ilgi vēl jāgaida. Man atbildēja, to pašu pēc Forda. Bet kad pajautāju, kāpēc tad pie Forda nenotiek darbi un cik tad vēl ilgi būs jāgaida paliku vainīgs, ka it kā vēlu pierakstījies! Turklāt, servisam- sekretārei, vai kas nu viņa bija samisējies ierakstot mani tik vēlu. Piedāvāja pierakstu uz citu dienu! Ko tad tas nozīme? Ja nebūtu jautājis, tad gaidītu līdz servisa darba laiks beidzas, lai man piedāvātu citu laiku? Izsmiekls...
Nekad nepērciet kuponu no šī servisa!!!

D daize 19.06.2013

NEIESAKU šo servisu! NOkāš visu naudu! Nevar uzrādīt, kur nopirkuši detaļas mašīnai un par cik. Galvenais, ka 14 lati stundā par darbu un vienmēr strādā 2 cilvēki, lai vairāk var nokāst. Serviss melnajā sarakstā viennozīmīgi!!!