www.sudzibas.lv Auto ceļš Ineši, Ērgļi Neatbilstošs segums ceļa no slodzei

Auto ceļš Ineši, Ērgļi - Neatbilstošs segums ceļa no slodzei

Kad beidzot tiks uzliets asfalts ceļa posmam Ērgļi-Ineši? Transporta kustība ir ļoti liela un ļoti daudz smagās tehnikas kurai nav īsti citu ceļu pa kuru braukt rudens un pavasara šķīdonī. Vienu brīdi ceļam nebija pat grants seguma visi akmeņi bija ārā sabojājot vairākas riepas manam auto. Tagad jūs tērējat naudu grāvju rakšanai un grants seguma atjaunošanai varējāt labāk sākt liet asfaltu par šo naudu. Ziemā jūs šo ceļu tapat nemākat uzturēt aizbildinoties ka kaisīšana ne ko nedod! Kā jūs domājat cik gaida daudz avāriju šajos grāvjos saraktajos uz kuriem tagad ir arī virzīts ceļa profils!? Ja jau iepriekš bija daudz avāriju vai gadījumi kad nevar smagā tehnika pārbraukt šo posmu! Ar kuru galu jūs domājat? Ceļa noslodzi arī veicāt ļoti viltīgi pēdējo reizi kad redzēju. Veicot to no Inešiem tikai, tādā veidā neuzskatot Jumurdas iedzīvotājus kas brauc uz ērgļiem par cilvēkiem. Es personīgi braukāju pa visu Latviju un zinu uz cik maz noslogotiem ceļiem jūs salejat jaunu asfaltu

T Taisnīgums99 15.10.2020

Jums Jaani ir sajeega cik metraa maksaatu uz taa celja uzlikt asfalta segumu?
Un cik salidzinoshi maksaa "gravju tirishana un grants atjaunoshana"?

Aptuveni tas pats, kaa nopirkt vienu 15. trolejbusa meneshbileti vai iegadaties jaunu trolejbusu

L Līga Jānis 15.10.2020

Man ir sajēga cik un ko šis ceļš jums nozīmē. Tāpēc kaut kādu pa dumju komentāru nekomentēšu...

T Taisnīgums99 15.10.2020

Attiistiibas plaanaa jau ir to plaanot asfalteet, taa ka viss tiks izdarits, jautajums tikai kad.
Tie padsmit km nav daudz, atbilstošas riepas ar apdrosinashanu, piemerots auto un vadishanas prasmes probleemu gandriz atrisina.

šo ceļa posmu noteikti nekad nevajag asfaltēt, jo dažu dunduku riepu dēļ nav jātērē nodokļu maksātāju nauda visādām nekurienēm

L Līga Jānis 15.10.2020

Neiet runa par dažiem cilvēkiem par šo ceļu daudzi sūdzas. Un sūdzības dažādas. Ja tu mācēt arī pameklēt un iespējams lasīt, tad saprastu par ko runa iet. Nevis saukt citu mājas par nekurieni. Izskatās ka no meža pats nāc ne!?

н НеКариньш 16.10.2020

Tad kāpēc jūs negriežieties savā pasvaldībā? Tur arī ir deputati - patrioti no NA (VL!-TB/LNNK). Ar ko viņi nodarbojas? Ar budžeta izsaimniekošanu ("raspil")?

te kkādam Ērgļu kundziņam sagribējies savā čukņā pa asfaltu uz būdu nobraukt! Cik grants ceļu ir LV un cik mājokļu sasniedzami bez asfalta, bet te rredz viens bļaustās, ka viņa untumiem jātiek piepildītiem par nodokļu maksātāju naudu! Kaunies jānilīga! Brauc uz mĒrgļiem pa granteni mūžu mūžos!