www.sudzibas.lv Auto Brasla Svešas mantas piesavināšanās

Auto Brasla SIA - Svešas mantas piesavināšanās

Kādu laiku atpakaļ man atgadījās ceļu satiksmes negadījums.Nolēmu taisīt auto,par cik man ir kasko,viņi man ieteica auto brasla servisu kurš atrodas pretī dominai Braslas ielā 15 Rīgā,aizvedu mašīnu,pagāja vairākas dienas atbraucu pēc mašinas,pagāja vēl kāds laiks un konstotēju ka man no mašinas ir pazudis navigācijas disks,tā vietā cd atskaņotājā bija ielikts kautkāds disks ar krievu mūziku, biju aizbraucis parunāt,bet jēgas nekādas,neviens neko nav ņēmis,tikai jautājums kur tad palika disks,ja tas nekur no auto ārā nav ņemts,un ar šo auto braucu tikai es,laikam rūķīši atnāca un aiznesa. nevienam neiesaku šo servisu,ja nevēlaties izjust cik nepatīkami ir ka kāds ložņā pa jūsu auto,un vēl apzog!

V

B Biozio 21.08.2017

Nebrīnos. Ar tādiem cilvēkiem kas tur strādā :)) šausmas !