author

nopirku elkor riteni sapikjoju pamatigi (virs 150) tie padlas, kuri uz vietas vekalu noliktavas liek tos vellukus kopa nebija papulejusies kartigi saskruvet un pievilkt dazas lietas, un rezultata celu no jurmalas lidz rigai mani vilka, jo bija atskruvejusies aizmugureja rumba ( ja nebutu lidz atslegu druagam atcela naktos kajam nakt ) un izbira puse no gultnu bumbinam, un pec kada laicina ari atrumparsledzejs (prieksa ar visiiem pedaliem) atskruvejas, kad aizbraucu uz servisu sie man pateica, ka sis modelis nav paredzets tik taliem parbraucieniem.... un atteicas labot , lai gan mana vaina tur vispar nebija...

A Author fan 13.07.2008

ahahahhahah

L lol 30.12.2008

Vecīt!!! Aizmuguējā rumbiņa pati no sevis izbirt nevar un kā var atskruvēties priekšējais pārslēdzējs ar visiem pedēļiem??? Izskaidro lūdzu!!! :D Pats tirgoju Author riteņus, nopirku sev Dexter, mammai Spectra, tētim Impulse! Spectra un Impulse ir otrie lētākie riteņi no Author un ar pašu vājāko komplektāciju! Pēc pirmajiem 1000 km noregulēju pa jaunam bremzes un ātrumus un ripo kā jauns! Iesaku visiem pirkt Author riteņus, jo tie ir lēti salīdzinot ar Trek, Giant, Anlean un vienlaicīgi kvalitāte ir tāda pat un pat labāka dažkārt!

Tiešām Kaspar nezinu kā Tu to dabūji gatavu! Varbūt pie vainas tavs svars (virs kādi 150 kg) vai arī vēlme palēkāt skeitparkā! :D Rumbiņas tā pašas no sevis neizbirst!!!