LV RU
www.sudzibas.lv AURORAmedicīnas centrs AS Naudas izspiešana un līguma laužšanas atrunas.

AURORAmedicīnas centrs AS - Naudas izspiešana un līguma laužšanas atrunas.

Šajā medicīnas centrā nodarbojas ar kredītpiespiešanu vai naudas izspiešanu. Piedāvā it kā nejaušiem izvēlētiem klientiem (zvana pēc nejaušas ciparu kombinācijas - kur paliek datu aizsardzība?) pārbaudīt veselību bezmaksas. Tad ar aparātu nosaka diagnostiku... Un momentā sastāda summu ar kuru būs jārēķinās. Ja šāda summa nav tad ir aiz durvīm finansists kurš ļoti veikli sastāda kredītsaistības 2 gadu garumā. Super atstrādāta metode. Tad kad cilvēks iziet ārā un saprot kad viņam nav vajadzīgas šīs kredītsaistības no tām var atteikties 14 dienu laikā kā rakstīts līgumā... Bet klīnikas galvenie dara visu lai šīs dienas novilcinātu un nebūtu klientam iespēja atteikties. Sanāk naudas izspiešana ar mobingu. Iespaido. Atliek pierakstu pie terapeita it kā bez viņa slēdziena nevarot pārtraukt līgumu kurš vēl nav stājies spēkā. Kāpēc mūsu valstī pieļauj šāda veida krāpniecību? Lai viņi ārstē... Masē utt. Bet lai nemoka cilvēkus ar kredītsaistībām. Un vēl - kā var atvērt medicīnas centru un neievērot valsts valodas likuma prasības? Man liekas valsts kontrolei tur darba pilnas rokas.

Vi

Komentāri (6)

Tu Turkey901 11.07.2019

"zvana pēc nejaušas ciparu kombinācijas - kur paliek datu aizsardzība?"

Kāds sakars nejaušai ciparu kombinācijai un datu aizsardzībai, ja viņi tos datus nenopirka/ nesaņēma un tālāk nepārdod/ nenodot?!

Vi Vilis Verebs 11.07.2019

Tieši- aiz katras ciparu kombinācijas ir cilvēka personība. Un viņi iegūst lai tālāk manipulētu...pārdotu..piesaistītu. Neesiet naivi...visas shēmas ar piedāvājumiem strādā vienā ritmā. Tad pēkšņi piedāvā izmēģināt zāles...tējas...utt. Un domājat arī tie citi arī nepieradinātā ciparu kombinācija?

El ELLIO 11.07.2019

Interesanti, ko par šo domā Veselības Inspekcija?

Tu Turkey901 11.07.2019

Sižets Bez Tabu, pak*ļa piesegta un neko nepierādīt.

https://skaties.lv/beztabu/pie-arsta/smalki-izstradata-shema-veselibas-inspekcijas-slepta-vizite-medicinas-centra-aurora/

Cr critical thinker 11.07.2019

un ko domā inspekcija par homeopātiju, osteopātiju/hiropraktiku, folla diagnostiku un citiem mēsliem? neko. nav aizliegts, ir atļauts. homeopāte vispār ārstu biedrību vada...
a par kredīta piedāvājumu inspekcijai vispār nekas nav jādomā...

Ch chanelmademoiselle 21.07.2019

Sen jau presē bija ziņa par šo kantori,lai cilvēki neiekrīt. Var paskatīties veselības inspekcijas mājas lapā. Arī man zvanīja,kad sāku šos izjautāt,nespēja atbildēt uz maniem jautājumiem. Par velti ir tikai siers lamatās otrai pelītei!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes