Aureum Aģentūra - Neiesaku nevienam

Neiesakam nevienam aģentūru Aureum. Saņemam no šīs aģentūras Aureum masveidā spama sūtījumus uz ko neesam parakstījušies. Tas varētu liecināt par to, ka šai aģentūrai trūkst klienti, ja jau rīkojas tik katastrofāli ļaunprātīgi sūtot pēdējās cerību e-pastu vēstules uz visiem internetā atrodamajiem e-pastiem cenšoties sagrabināt vismaz kādu klientu.

V

Aureum 12.06.2015

AUREUM vienmēr ir korekts un klientu iecienīts. Portāla Viesumajas.lv īpašnieki šoreiz tik tiešām samelojās. Lai arī dēvē sevi par vislielako Latvijas portālu, tomēr kā apgalvo, ir tikai fiziska persona, kurai pat juridiskie dati ir slēpjami - tie nav publicēti portālā. Lai arī mājas lapā sadaļā Reklama bija aicinājums sadarboties, izsludinot šādu tekstu :Mēs esam pozitīvi atvērti jebkuriem sadarbības piedāvājumiem. Tiešām... PILNĪGI jebkuram. Bez kautrības un bailēm rakstiet vai zvaniet mums un mēs izskatīsim Jūsu piedāvājumu. Varam sarunāt tikšanos un aizbraukt pie Jums vai arī Jūs pie mums. Iedzersim kādu tējas glāzi vai tasīti kafijas, parunāsim par dzīvi, pasmiesimies... Mēs esam atvērti VISAM! Pēc aktīvas sarakstes ar šī portāla darbinieku/ci, tapa skaidrs, ka viņi savus datus neizsniedz melīga un nepatiesā paziņojuma apstrīdēšanai tiesiskā un atklātā ceļā, un pēc norādījuma uz pašu aicinājumu, tie steigšus nomainīja reklamas tekstu portālā sadaļā Reklāma uz sekojošu:Mēs esam pozitīvi atvērti jebkuriem reklāmas sadarbības piedāvājumiem (bet ne mēstuļu saņemšanai). Tiešām... PILNĪGI jebkuram. Bez kautrības un bailēm rakstiet vai zvaniet mums un mēs izskatīsim Jūsu piedāvājumu. Varam sarunāt tikšanos un aizbraukt pie Jums vai arī Jūs pie mums. Iedzersim kādu tējas glāzi vai tasīti kafijas, parunāsim par dzīvi, pasmiesimies... Mēs esam atvērti VISAM!
Godīgi un krietni tas neizskatās un liek par tiem šaubīties. Portāla Viesumajas.lv īpašnieku rīcība nav godīga, liek domāt, ka to portālā iekļautā informācija varētu būt nepatiesa un iekļauta bez īpašnieku ziņas un gribas, īpašniekus nevar atrast publiskajās datu bāzēs, liekot domāt, ka tiem nav pat TATO reģistrācijas numurs un uzņēmējadarbība nav tiesiska. Vēl tikai jāpiebilst, ka tika izsūtītas rezervācijas sistēmas no Anglijas reklāmas ar tās viesnīcu piedāvājumu. Portāla saimniekiem fiziskajai personai pret to iebildumu nebija. Tiklīdz šī Anglijas kompānija nomanīja mārketinga taktiku un pirmo reizi tika piegādātas pašmāju mākslinieka veidotas reklāmas, šī, šķiet, jaunkundze, cēla iebildumus, kuri nebija ne tikai juridiski pamatoti, bet pat tumsonību nesoši un klaji un atklāti savastrpēji pretrunīgi un nekompetenti.

V viesunami 12.06.2015

Ai ai, kā aģentūra Aureum cenšas glābt savus sliktos darbus.

Ļoti negribētos publiski te diskutēt, bet oponēsim šiem ierakstam:
Kā Aģentūra Aureum kā tūrisma nozares pārstāvim jau vajadzētu zināt kā TATO datubāzē jāreģistrējas tūrisma aģentiem un operatoriem un tas pat TATO nosaukumā ir minēts - Tūrisma Aģentu un Tūrisma Operaoru datu bāze. Kāpēc mājas lapai, kas izplata informāciju par Latvijas atpūtas vietām tur būtu jāreģistrējas?

Spams netiek sūtīts par Anglijas rezervēšanas sistēmām, kaut gar arī mūs tās mistiskās sistēmas neinteresē, bet gan reklāmas piedāvājumi par dīvainas izcelsmes ceļojumiem. Kā Viesumāju portālu varētu interesēt (pēdējāš 4 e-pastu tēmas):
1) Viesnīcas Hurgadā, Parīzē un Singapūrā?
2) Vidusjūras kruīzi
3) Ietaupi EUR 400.00 par kajīti rezervējot kruīzu!!!
4) Rezrvējiet Norwegian Cruise Line kruīzu lētāk!!!
...un vēl DAUDZ līdzīgi spama e-pasti.

Šādi e-pasti no šīs spama sūtīšanas nāk visu laiku.

Kāpēc šī kompānija sūta e-apstus visiem internetā pieejamajiem e-pastiem? Trūkst klienti, jo klienti Jūs neizvēlas?
Padomājiet kārtīgi pirms izvēlieties aģentūru Aureum pakalpojumus, jo kompānija kas internetā vāc visas publiski pieejamās e-pasta kastīšu adreses varētu nebūt uzticības tā vērta. Izvērtējiet to!

V viesunami 13.06.2015

Pēc šī sūdzības ieraksta, protams, šī aģentūra Aureum ir veikusi nepamatotu ierakstu par mums sūdzību portālā: http://www.sudzibas.lv/www-viesumajas-lv-c40799.html

Aureum 15.06.2015

Tūrisma produkti ir patiesi un pat skaisti. Starp citu, viesumajas.lv e-pastu "piepēlēja" kāds to radinieks vai paziņa, laikam jau labu vēlēja. Meitenēm izbraukumu pagādāt...tādu kā pārsteigumu:)
Ak jā, par viesnīcu Singapūrā - nekad nevienam neesmu tādu piedāvājis. ...Tas par viesumajas.lv godīgumu:)
Tā viesnīca ir AbuDabi. Tāda balta...