www.sudzibas.lv Aura Auto meistars gaišreģis

Aura Auto - meistars gaišreģis

Aizvedu savu automobili uz pirms pārdošanas apskati, Aura auto, Vefa rajonā. Iznāca meistars apgāja ap automobili, paprasīja iedarbināt, nepagāja ne minūte, kad diagnostika bija jau galā.Pat neatvēris motora pārsegu, viņš pārliecinoši teica ''Šim auto motors ir beigts vairs ilgi nekalpos ''
Vēl ir tāda lieta ka to meistaru bieži rāda pa TV, laikam jau tiešām gaišreģis ka pa tādu diagnostiku vēl naudu var plēst:)

J

S Silva 13.11.2010

piekriitu, ka Aura auto tagad vispāt un viss Mitsubshi Motors Latvia, ir gatavi plēst sev pušu stakles, lai tik nebūtu nekas par garantiju jānovērš.
jo tālāk jo trakāk.

T tiktak 28.02.2011

Pa Aura auto nemaku teikt, bet par Lielirbes ielas servisu esmu stipri vīlies! Pilnīgi negribas braukt uz turieni ...