www.sudzibas.lv Aukle Zane Dreimane Slikta attieksme pret bērnu

Aukle Zane Dreimane - Slikta attieksme pret bērnu

2023.gada jūnijā aptuveni sākām sadarboties ar aukli Zani Dreimani, kura sevi pasniedza kā profesionālu, atbildīgu aukli. Un tika atrunāts, ka mūsu ģimenē telefoni nav atļauti un bērnam nerādam. Viss likās labi, līdz rudenī dēls sāka parādīt kādas pazīmes, ka kaut kas nav riktīgi (dēlam 1g10m līdz ar to pateikt kas notiek nevar) līdz nolēmu caur kameru aplūkot viņu dienu. Un kamerā aptuveni 10min pēc manas aizbraukšanas redzēju, ka Zane vienkārši sēž telefonā, dēls sakreņķējas un viņa ignorē viņu, vispār nespēlējas ar viņu un rāda viņam kaut ko telefonā. Ļoti nepatīkama situācija, kurā tik ignorēts mans bērns un neievērotas vienošanās.

T tainsīgatiesa 19.12.2023

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D