M Maiga 16.01.2008

Kadas konkreti???

I ilze 31.01.2008

Jā kādas?

K KA NOPELNIT NAUDU !!! 20.04.2008

Krums Labdien, veltiet šai ziņai pāris minūtes un izlasiet zemāķ rakstīto informāciju.
Ieraudzīju to pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus latu pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 90 santīmus, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 10 santīmiem 9 internetu-maciņu īpašniekiem, kas norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa numurs, jāpārceļ visi numuri pa vienam uz augšu, rezultātā atbrīvojas devītā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs interneta maciņa numurs. Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU NUMURU devītajā rindiņā, ievietojat kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 90 santīmus, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 10 santīmiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs.

Pagāja nedēļa, ieskatos savā interneta maciņā, un ko domājat???? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši – cits 15 latus, cits 45 latus. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus latu. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 90 santīmu zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā interneta maciņā, skatos – viens ieskaitījis man 10 santīmus. Jā pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu interneta maciņu, bet tur jau ap 15 latiem ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 15 lati arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem latu. Un pēc viena mēneša sākas pats interesantākais – manā maciņa KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 300 Ls! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 1670 Ls!!! Un nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 10-30 santīmi. Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros šim sludinājumam. Es neticēju, ka šitas darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties internetā, un VISS!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās.

Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 90 santīmu un ļoti lielas iespējas uzlabot labklājību.

SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsit dažu mēnešu laikā!!! Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM. LŪK ŠIE 3 SOĻI, LAI JŪS GŪTU PANĀKUMUS: 1reģistrējieties sistēmā inauda.lv. To var izdarīt te: http://www.inauda.lv/, kārtīgi iepazīstieties ar šo sistēmu kā tā darbojas, un ieskaitiet 90 santīmus savā maciņā. Uzreiz rodas jautājums, kā to izdarīt, es maciņu papildināju caur internetbanku – ar pārskaitījumu! Tajā lapā viss ir skaidri aprakstīts, kā to izdarīt. Tad no zemāk esošā saraksta ņemiet pirmo maciņa numuru, nosūtiet uz to 10 santīmus, ierakstot šo numuru ailītē „Saņēmēja tālruņa numurs vai e-pasta adrese”; tātad tas, ko jūs izdarījāt – radījāt pakalpojumu, un pats galvenais – absolūti legāli. Jūs lūdzat likumīgu, par ko samaksājat. Tālāk pēc analoģijas ar pirmo maciņa numuru, nosūtiet pa 10 santīmiem pārējiem 8 maciņiem(neaizmirstiet ierakstīt ailītē „Darījuma papildus informācija” - ”ielieciet mani sarakstā” . Un vēl – maciņu numurus pārrakstiet ļoti uzmanīgi, neielaižot kļūdas.

P.S. Iesaku maciņu numurus ievadīt ar roku uz norādīto tālruņa numuru vai e pasta adresi:.

1. 27547592
2. 26709612
4. 26122303
5. 29979430
6. 29197603
7. 26146063
8. 26680607
9. [slēpt]@inbox.lv

2. ATKĀRTOJU< LAI GŪTU IENĀKUMUS< NEPIECIEŠAMS KATRAM NO ŠIEM 9 DALĪBNIEKIEM PĀRSKAITĪT PA 10 santīmiem, CITĀDI inauda maciņu TĪKLA MODERATORI (ADMINSTRATORI) JŪS VIENKĀRŠI NEIEKĻAUS PROJEKTĀ, UN JŪS NEVARĒSIET SAŅEMT IENĀKUMUS. Tagad UZMANĪBU! Pēc tam, kad esat izpildījuši 1. soli:

3. 2.SOLIS. Uzrakstiet līdzīgu vēstuli kā šī, varat arī nokopēt manējo (txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO) maciņa numuru un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā vietā, 5.maciņu ceturtā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, bet 9.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA MACIŅA NUMURU!!! 2. Izvietojot savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosit, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojat savu sludinājumu, nerakstiet „Viegli nopelnīt miljonu”, „Milzīga nauda mēneša laikā” un tml., labāk rakstīt „Vajadzīgs menedžeris 1000 Ls mēnesī”. Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklātājos, garntē jums ienākumus 2300 Ls mēnesī – KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosit, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriska progresēšana). ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus latu tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! TAS STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, jo laiks ir nauda!!! Un mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 90 santīmus jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvija rodas 200-5000 jauni interneta lietotāji

Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma – lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši – veiksmi jums.

4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos (sludinājumos un citās piemērotās vietās): a.1. Atveram meklētāju: http://smart.delfi.lv/ ; http://latnet.lv/ http://www.google.lv/ utt.

b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: ”forums sākt jaunu tēmu” vai ”forums sākt jaunu tēmu darbs”(rakstiet bez pēdiņām).
c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jau foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā kur gribējāt ievietot savu sludinājumu ieraudzīsiet vēl vienu, vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atrādīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi. http://ss.lv un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm.

Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 50 santīmu, VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6. pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem – jums tas jau ir 250 santīmu! Tālāk šie 25 cilvēki izplata 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 5. rindiņā un tikai 5 atbild - mans ienākums ir jau 1250 santīmu = 12.50 Ls tagad šie 125 cilvēki, izvietojot sludinājumus un saņemot tikai pa 5 atbildēm dod man 62.50 Ls peļņu (esmu 4. pozīcijā). Tālāk atkal: šie 625 cilvēki ievieto vismaz 200 sludinājumus ar mani 3. rindiņā un tikai 5 cilvēki atsaucas – tas ienes 312.50 Ls. Pats interesantākais ir tas, ka tie 3125 cilvēki ievietos vēl pa 200 sludinājumiem, un ja viņiem atbildēs tikai 5 cilvēki tad es jau saņemšu 1562.50 Ls (esmu 2. pozīcijā). Tagad UZMANĪBU: šie 15625 cilvēki ievietos vēl pa 200 sludinājumiem, viņiem atbildēs 5 cilvēki – tas jau būs 7812.50 Ls un tā tālāk!!! Piekritīsiet, ka tie ir iedvesmojoši skaitļi? Un tas viss tikai par Jūsu pirmo ieguldījumu – 90 santīmiem!!! Varat iedomāties, ka 1000 cilvēku no visas pasaules pieslēdzas internetam un lasa šos rakstus katru dienu, tāpat kā Jūs šobrīd lasāt šo rakstu!!!

Nu ko!!! Vai ieguldīsiet 90 santīmus, lai uzzinātu, vai šī sistēma darbojas? Un pēdējais, manuprāt, pats svarīgākais: KĀ NOŅEMT NAUDU NO INTERNETA MACIŅA? Lai pārskaitītu naudu no iNauda konta savējā bankas kontā, tev ir vajadzīgs piereģistrēt tikai savējo bankas kontu. Lai to izdarītu, papildini savu iNauda kontu (par jebkādu summu), sīkāku informāciju atradīsit mājas lapā sadaļā ”BUJ”(biežāk uzdotie jautājumi).

F fans 20.04.2008

to Ka Nopelnit Naudu !!!

Kārtējā lohatronu spēlīte!!!
Ko tu tur vari dirst. 1600 Latu. Neticu, ka 16 tūkstoši lohu Latvijā dzīvo.

A ainars 21.04.2008

LUDZU IEKOPEE WORDAA UN IZLASI OBLIGATI Labdien! Veltiet šai ziņai pāris minūtes un izlasiet zemāk rakstīto informāciju. Ieraudzīju to pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus latu pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 90 santīmus, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 10 santīmiem 9 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa numurs, jāpārceļ visi numuri pa vienam uz augšu, rezultātā atbrīvojas devītā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa numurs. Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU NUMURU devītajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 90 santīmus, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 10 santīmiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 15 latus, cits 45 latus. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus latu. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 90 santīmu zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 10 santīmus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 15 latiem ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 15 lati arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem latu. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 300 latu! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 1670 latus! Un nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 10-30 santīmi. Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros šim sludinājumam. Es neticēju, ka šitas darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 90 santīmu un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!! Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM. LŪK, ŠIE 3 SOĻI, LAI JŪS GŪTU PANĀKUMUS: 1. Reģistrējieties sistēmā Inauda.lv. To var izdarīt te: http://www.inauda.lv/, kārtīgi iepazīstieties ar šo sistēmu un to, kā tā darbojas, un ieskaitiet 90 santīmus savā maciņā. Uzreiz rodas jautājums, kā to izdarīt, es maciņu papildināju caur internetbanku - ar pārskaitījumu! Tajā lapā viss ir skaidri aprakstīts, kā to izdarīt. Tad no zemāk esošā saraksta ņemiet pirmo maciņa numuru, nosūtiet uz to 10 santīmus, ierakstot šo numuru ailītē "Saņēmēja tālruņa numurs vai e-pasta adrese"; tātad tas, ko jūs izdarījāt - radījāt pakalpojumu, un pats galvenais - absolūti legāli. Jūs lūdzat likumīgu pakalpojumu, par ko samaksājat. Tālāk pēc analoģijas ar pirmo maciņa numuru, nosūtiet pa 10 santīmiem pārējiem 8 maciņiem (neaizmirstiet ierakstīt ailītē "Darījuma papildus informācija" - "Ielieciet mani sarakstā". Un vēl - maciņu numurus pārrakstiet ļoti uzmanīgi, neielaižot kļūdas. P.S. Iesaku maciņu numurus ievadīt ar roku. 1. 22342170 2. 26223579 3. 27547592 4. 26709612 5. 26122303 6. 26605599 7. 29197603 8. 28786748 9. 28221744 2. ATKĀRTOJU, LAI GŪTU IENĀKUMUS, NEPIECIEŠAMS KATRAM NO ŠIEM 9 DALĪBNIEKIEM PĀRSKAITĪT PA 10 santīmiem, CITĀDI Inauda maciņu TĪKLA MODERATORI (ADMINISTRATORI) JŪS VIENKĀRŠI NEIEKĻAUS PROJEKTĀ, UN JŪS NEVARĒSIET SAŅEMT IENĀKUMUS. Tagad UZMANĪBU! Pēc tam, kad esat izpildījuši 1.soli: 2.SOLIS. Uzrakstiet līdzīgu vēstuli kā šī, varat arī nokopēt manējo (txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO (AUGŠĒJO) maciņa numuru un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, bet 9.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa numuru!!! 3. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet "Viegli nopelnīt miljonu", "Milzīga nauda mēneša laikā" u.tml., labāk rakstīt "Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī". Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2300 Ls mēnesī - KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā). ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus latu tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 90 santīmus un ne visai lielas pūles. Galvenais - tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 90 santīmus jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma - lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši - veiksmi Jums!!! 4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos (sludinājumos un citās piemērotās vietās): a. Atveram meklētāju: http: http://web.top.lv/ ; http://www.google.lv/ b. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: "forums sākt jaunu tēmu" vai "forums sākt jaunu tēmu darbs" (rakstiet bez pēdiņām). c. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi: http://ss.lv un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 50 santīmu, atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem - jums tas ir jau 250 santīmu! Tālāk šie 25 cilvēki izplata 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 5.rindiņā un tikai 5 atbild - mans ienākums ir jau 1250 santīmu = 12, 50 Ls. Tagad šie 125 cilvēki, izvietojot sludinājumus un saņemot tikai pa 5 atbildēm, dod man 62, 50 Ls peļņu (esmu 4.pozīcijā). Tālāk atkal: šie 625 cilvēki ievieto vismaz 200 sludinājumus ar mani 3.rindiņā un tikai 5 cilvēki atsaucas - tas ienes 312, 50 Ls. Pats interesantākais ir tas, ka tie 3125 cilvēki ievietos vēl pa 200 sludinājumiem, un, ja viņiem atbildēs tikai 5 cilvēki, tad es jau saņemšu 1562, 50 Ls (esmu 2.pozīcijā). Tagad UZMANĪBU: šie 15625 cilvēki ievietos vēl pa 200 sludinājumiem, viņiem atbildēs 5 cilvēki - tas jau būs 7812, 50 Ls un tā tālāk!!! Piekritīsiet, ka tie ir iedvesmojoši skaitļi? Un tas viss tikai par Jūsu pirmo ieguldījumu - 90 santīmiem!!! Varat iedomāties, ka tūkstošiem cilvēku no visas pasaules pieslēdzas Internetam un lasa šos rakstus katru dienu, tāpat kā jūs šobrīd lasāt šo rakstu!!! Nu ko? Vai ieguldīsiet 90 santīmus, lai uzzinātu, vai šī sistēma darbojas? Un pēdējais, manuprāt, pats svarīgākais: KĀ NOŅEMT NAUDU NO INTERNETA MACIŅA? Lai pārskaitītu naudu no iNauda konta savējā bankas kontā, tev ir vajadzīgs piereģistrēt tikai savu bankas kontu. Lai to izdarītu, papildini savu iNauda kontu (par jebkādu summu), sīkāku informāciju atradīsiet mājas lapā sadaļā "BUJ" (Biežāk uzdotie jautājumi). Ar cieņu...ja kko nesaprotat sūtiet epastus [slēpt]@inbox.lv

J jānis 18.06.2009

Piereģistrējies caur šo saiti un 20$ jau būsi nopelnījis: