www.sudzibas.lv AUDRA Style, skaistumkopšanas salons Manikīrs ar ilgnoturīgās Gelish lakas pārklājumu

AUDRA Style, skaistumkopšanas salons - Manikīrs ar ilgnoturīgās Gelish lakas pārklājumu

Pirms savām kāzām nopirku atlaižu kuponu AUDRA Style skaistumkopšanas salonā uz manikīru ar ilgnoturīgo Gelish lakas pārklājumu. Vēlējos būt savā lielajā dienā perfekta un uztaisīt skaistu un elegantu franču manikīru. Likās, ka Vecrīgas salonā saņemšu aukstas klases paklpojumu. Diemžēl stipri vīlos. Jau procedūras sākumā, manikīre, tik ilgi un sūri manis audzētos nagus, novīlēja līdz minimumam, kas manu roku formu darīja neglītu un strupu. Tā kā īsti kārtīgi neredzēju, kas tiek darīts, jo nagi jāžāvē aparātā, tikai iesēžoties mašīnā, ieraudzīju, ka abu roku īkšķiem ir nevis paši nagu gali nokrāsoti, bet puss pirksts, kas manas rokas darīja vēl neglītākas. Nepietika, ka tika sabojāta mana noskaņa ar briesmīgā paskata manikīru, tad, vēl tā saucamā ilgnoturīgā laka, sāka noiet jau kāzu dienas rītā - sestdien (manikīru taisīju ceturdien, tajā pašā nedēļā). Ilgnoturīgā laka, tās pašas nedēļās svētdienas vakarā, no dažiem nagiem, bija nogājusi jau pilnībā. Vecrīgas saloni - augsta kvalitāte - ir mīts. Lielas cenas tikai prot uzlikt! Ilgnoturīgais Gelish lakas pārklājums ir vēl lielāks mīts. Bet varbūt, trīs dienas, tas šim manikīram ir ilgs laiks!? Visādā ziņā, šis manikīrs man spēja sabojā manu lielo dienu.

K

H horta 01.08.2011

SAŅĒMI AUKSTAS KLASES PAKALPOJUMU:)

T ToKristine 01.08.2011

Aukstas klases pakalpojumus veic tikai atsaldētajiem!

A Alexa 01.08.2011

Parasta nagu laga ar vairakumiem slaniem ap 3 dienam turies, vai tu to nezinaji?Nieviens nav vainigs, ja tev nebija laika pieaudzet gela nagus, jo gels ir stipraks neka nagu laka un protams, varetu "pagaidit" tris dienas lidz svinibam.

J Juxy 02.08.2011

Nu vajag taču skatīties par ko tu maksā, nevis attapties pie mašīnas stūres. Tava nelaime, ka kluksti apkārt tagad, kad jau ir par vēlu, nevis piesaki savas tiesības tad, kad vēl kaut ko var mainīt. Tāpēc cilvēkam ir mēle un pašcieņa- ja nepatīk, tad tā arī jāsaka. Un neviens nevīlēs tavus nagus līdz pusei, ja vien pati neļausi- vajag runāt, nevis klabināt klaviatūru.

Z Zinatajs 02.08.2011

Mīļais cilvēk loģiski ka tev gelish neturēsies uz nagiem ka hren cik ilgi ir bijuši uzaudzēti ar gēlu! Naga plāksnītei nav saķeres ar laku! Padomā logichna!

C cālis 02.08.2011

Ja jau gāji uz augstas klases salonu, tad vajadzēja arī acis uzmest uz pašu procesu, ko dara ar taviem nagiem.Vai tad meistare pati izdomāja, ko darīt ar taviem nagiem?Izskatās, ka biji tik pārņemta ar gaidāmajām kāzām, ka aizmirsi pati par sevi.Nu atvaino, bet, te ir arī tava vaina.Un pretenzijas varēji izteikt uzreiz salonā, tad tev iespējams būtu sabojāta diena, bet ne kāzu diena.

G G 04.11.2011

Vispār jau gelish NAV parasta nagu laka, tas ir kaut kas pa vidu starp laku un gēlu nagu pieaudzēšanai, un visur tiek reklamēts, ka turas nedēļām ilgi. Tāpēc nav īsti riktīgi, ka trešajā ienā jau nonāk nost.
Par to, ka uztaisīts nesmuki - tur gan pašai bija jāskatās, jālamājās un jāatsakās maksāt.

V Vii 01.08.2012

Nu joka lietas...protams, žēl, ka nosita Tev svētku sajūtu utt.
Bet, es brīnos, jo esmu bijusi uz šo salonu vairākas reizes un uz dažādām procedūrām, esmu ļoti, pat ļoti apmierināta. Pirmām kārtām cenas te ir ļoti patīkamas, katrā ziņā nedārgas. Meistare ļoti profesionāla!!! man viņas uzklātā gēla nagu laka turējās trīs nedēļas, nomainīju, jo nagi vienkārši attauga. Protams atkarīgs, ko tu ar tiem nagiem darīji, cerams ka karstā ūdenī daudz neplunčājies pirmajā dienā, jo visām gēla nagulakām tas nepatīk, labāk to pirmo dienu paciesties un tad gan, noturība ir super. Vienīgais par Franču manikīru esmu dzirdējusi visādas atsauksmes, gan Gelish nagu lakai, gan citu firmu gēlu lakām, ka diži negribot turēties. Taču šākā tā, tiešām turpmāk skaties līdzi ko Tev un kā Tev dara. iespējams tiešām meistare nebija vainīga, neticu, ka Teicāt viņai, lai klāj nagu uz garajiem nagiem un nedrīkst vīlēt īsākus, meistare taču uz savu galvu nerīkojās + varējāt taču viņu apstādināt.
No kļūdām mēs visi mācāmies.

E el.ly 26.08.2013

Man gelish pārklājums likts labā vietā turējās 3, 5 nedēļas!!! Mani nagi bija attaugusi par kādu pusi centimetra jau. Tie kas te vāvuļo par to, ka pati vaīga un jāliek bioja gelish, vispār nejēdz, ko runā.
Man tajā salonā Kristīne Kuropatņikova ļoti slikti skropstas pielika. Ja parasti turās pat 5 nedēļas, tās jau man tās pašas dienas vakarā sāka birt ārā.