www.sudzibas.lv Audi pārdevējs Krāpšanās ar automašinas patieso nobraukumu un tehnisko stāvokli.

Audi pārdevējs - Krāpšanās ar automašinas patieso nobraukumu un tehnisko stāvokli.

Pēc auto pārbaudes pie dīlera tiek atklāts, ka auto mašīnas pārdevējs krāpjas ar automašīnas patieso nobraukumu un stāvokli.
Pēc dīlera vērtējuma automašīnai (tiešsaiste zemāk) nepieciešams kapitālais remonts aptuveni 8000 eur vērtībā.
Https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a6/akgln.Html

šī pati persona pārdod vēl vienu auto mašīnu, ar ļoti līdzīgu (gandrīz identisku) aprakstu, līdz ar to varētu būt arī krāpšanās (tiešaiste zemāk) .
Https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a6/cofco.Html

A

T Turkey901 05.04.2020

Gribi labu auto - pērc autosalonā!

T Turkey901 05.04.2020

Kādā veidā pārdevējam godīgi pārdot auto šādā situācijā, nolaist cenu no 14K uz 6K, lai Jums atliek nauda remontam?!

T Turkey901 05.04.2020

Protams, 8 gadus vecam auto no Vācijas nebūs 168K nobraukums, pat braucot pa LV uz/no darba vairāk nobrauksi šo gadu laikā, Vācijā ir autobāņi un nobraukumam būtu jābūt 2-3 reizes lielākam, taču kas tādu gribēs pirkt?!

N Noboby 05.04.2020

Tītars laikam pats sev plusiņus liek. 😂😂

T Turkey901 05.04.2020

Ej padr*čī un nomierinies!

N Noboby 05.04.2020

Uz varžacs Tev uzkāpu ka pasaku taisnību? 😂

T Turkey901 05.04.2020

Varžacs Tev uz labās rokas!

H hehe 05.04.2020

Un kas tad tur ir labojams par 8000.

T Turkey901 05.04.2020

Kā jau dīleris - uzreiz sūta augšā jaunu mezglu (dzinēju) tā vietā, lai iedziļinātos problēmā.