www.sudzibas.lv Atslēgu serviss “Molā” Nekvalitatīvi (nedarbojošās) atslēgas

Atslēgu serviss “Molā” - Nekvalitatīvi (nedarbojošās) atslēgas

Dēļ vienas atslēgas nācās braukt no Juglas uz molu 3 reizes - jo tā pat vizuāli neatbilda oriģinālam, un, protams, neatslēdza slēdzeni. Pie tam tā saucamais meistars komunicēja ar mums nenoņemot kompjūtera austiņas, ne reizes neatvainojoties par sagādātajām neērtībām. Kā rezultātā atslēgas viņam atgriezām (pieprasot atpakaļ naudu) un tās pasūtījām citā vietā!

Tu Turkey901 27.06.2019

Dāma taisa traģēdiju dēļ "sarkanajām" dienām!
Tas ir normāli, tā gadās, nav nekas ekstra ordinārs, atslēdznieks pievīlētu vēl nedaudz smalkāk un atslēgu atdotu.
Ja esat kādreiz stāvējusi blakus, kamēr izgatavo atslēgas, tad zinātu, ka tas nav tas pats kas kopētajā ielikt papīra lapu un uzspiest "Kopēt"!
Kā arī, ja attālums un Jūsu dārgais laiks ir tāda traģēdija, tad vajadzēja jau sākotnēji izgatavot atslēgu piemājas darbnīcā!

Ta Tatjana Ķeldere 27.06.2019

Dāmai viss kārtībā, jo pasūtot atslēgas Alfā NEKAD NAV BIJUŠAS PROBLĒMAS! Pie tam šeit runa par attieksmi - ne skaņas no pieklājības, atvainošanās! Mēs ar vīru saprotam, ka visiem var kaut kas nesanākt, taču tad parasti meistars atvainojas un izlabo SAVU BRĀĶI! Šim bija pilnīgi vienaldzīgs savs “darbs”.

Pacco_al 29.06.2019

Nu var būt vēl sēžamvietu vajadzēja nobučot? Ir vienkārši un parasti cilvēki, kas nemāk griezt smalkus reveransus.

Ai aicis24 28.06.2019

Vispār jau tāda iespēja ir,ieliec atslēgu aparātā,viņš atslēgu niskenē un viņš pats automātiski ar lāzeru tev izgriež jaunu atslēgu un tādi aparāti atradās veikalos Anglijā,kad es tur vēl biju 11 gadus atpakaļ.Ļoti ērti.Žēl ,ka Latvijā neviens vēl nav aizdomāties par tādiem.