Ātrums Serviss pluss/ Ātrums Motors - Kosmiskas cenas

Ja vēlaties palikt bez biksēm šis autogāzes serviss būs pareizā izvēle!
Par vidējas sarežģītības remontu (LPG reduktora remonts, LPG sprauslu nomaiņa un sīkumi - caurules, pāris lodējumi) noplēsa 470 EUR!
Skaidrs ka serviss var par darbu prasīt cik vēlās, bet kad nodevu auto remontā pieņēmējs ne vārda nerunāja par darba cenām, tik par detaļu, kas bija pievilcīgas. Nez kāpēc pieņēmu ka arī ar darbu būs līdzīgi.
Par LGP sprauslu nomaiņu + iekārtas regulēšanu paņēma 90 EUR. Zinu ka tur darba nekādi nebija vairāk par 1h, gan jau ka pat mazāk, ja meistaram rokas no pakaļas neaug!
Bez tam nomainīja aizdedzes sveces, ielika pa 8 EUR gabalā... Laikam no nasa pa taisno pasūtītas! Un 30 EUR par nomaiņu!
Un kaut runāja ka kvalitatīvi strādā, nebija papūlējušies aķi atslēgt jo radio visas stacijas bija vietā...

R

BondsBonds 27.02.2017