Piepūšamās atrakcijas/Putu ballītes - Atrakcijasberniem.lv - Negodīga rīcība

Piedalījos piepūšamās atrakcijas/putu ballītes - atrakcijasberniem.lv rīkotajā konkursā - laimē piepūšamo atrakciju tava bērna dzimšanas dienā! Izpildīju visus konkursa noteikumus un 30.04.2020 rīkotajā izlozē laimēju vienu no atrakcijām.
Vakar sazinājos ar piepūšamās atrakcijas/putu ballītes - atrakcijasberniem.lv, lai vienotos par datumu, kad vēlētos izmantot atrakciju, kā arī painformēju, kuru piepūšamo atrakciju vēlētos. Viss bija labi līdz brīdim, kad pajautāja atrašanos vietu, lai saskaņotu transporta izmaksas. Uzrakstīju atrašanās vietu, un piebildu, ka konkursa noteikumos bija minēts, ka piegāde Rīgas reģiona ietvaros ir bezmaksas 😊 tad sākās atrunas – bezmaksas piegāde Rīgā un pie Rīgā ir jauna akcija tikai no 01.06.2020 un mums tas ir maksas pakalpojums. Nav runa par to, ka negribam maksāt, bet konkursa noteikumi ir noteikumi. Pajautāju, kāpēc maina konkursa noteikumus? Neko nemainot, konkurss esot bijis tikai uz atrakcijas nomu. Bet facebook ir redzami konkursa noteikumi, kā arī tas, ka 40 min. Pirms man atrakstīja messenger ziņu par to, ka bezmaksas piegāde ir tikai no 01.06.2020. , šie konkursa noteikumi ir tikuši laboti – izdzēsta bezmaksas piegāde Rīgas reģionā.

Pirmā saskarsme ar šo piepūšamās atrakcijas/putu ballītes - atrakcijasberniem.lv nav pozitīva. Nespēj nodrošināt solīto, kas nerada arī tālāku uzticību. Melo un koriģē ierakstus, ko iepriekš bija aprakstījuši konkursa noteikumos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes