Atpūtas namiņš Burtniekos - šausmas

Piedzīvoju nepatīkamu situāciju atpūšoties šajā atpūtas namiņā Burtniekos kādu laiku iepriekš!
Bildēs viss liekas skaists un jauks, BET patiesībā vājprāts! Namiņam logi netīri un duškabīne arī izsktaijās netīrīta nerunājot par to, ka viņu nevarēja pat aizvērt! Trauki arī bija netīri !! Namiņš arī bija auksts, jo mazā jotul krāsniņakurināja abus stāvus un siltuma diemžēl nebija nekāda nevinā no 4 istabiņām 2. stāvā! Nēesmu nekāda pedante, bet netīrība ir briesmīgi nepieņemama skatoties uz summu par ko maksāju!
Īpašnieks arī neslēdz līgumus un ir loti uzbāzīgs, nemaz nerunājot par viltus smaidiem, pielīšanu un nebeidzamo telošanu no viņa puses!

E

Nandia 04.12.2013

Žēl, ka nenofotogrāfējāt to visu. Tas būtu lielisks pierādījums citiem un mācība tā saimniekiem.