atpūtas bāze "Mežezers" - drausmiga attieksme

Neiesaku izmantot šīs atpūtas bāzes piedāvātos pakalpojumus, Jūs esat cienīgi izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kas ir labāki!!!
Sāksim ar to, ka attieksme ir drausmīga, ja tu neesi no viņu paziņu loka vai jau nopietns sportists, tad sagaidīt inventāru, palīdzību ar inventāra izvēli, konsultāciju par visprimitīvāko drošības instrukciju NAV IESPĒJAMS!
Un vēl maksā inventāra noma uz stundu, bet reāli, nesanāk šī stunda, kamēr uzvelc aprīkojumu, ko, protams Tev neviens nepalīdz ar konsultāciju kaut vai, tiec līdz pacēlājam, kur skaidri un gaiši ir rakstīts izcenojums, bet par DROŠĪBAS NAUDU NEKUR NAV MINĒTS PIRMS TAM, dodies uz mašīnu pēc naudas, atpakaļ, 2 iznak nobraukt un jadodas nodot inventārs, lai nav tieiski nepareizi sastādītais ligumsods(300%) apmērā jaatmaksā...tāda sajūta, ka speciāli nav paziņots par drošība snaudu, lai laiku vilcinātu.

K koko 05.03.2010

beidziet komentāru vietā likt reklāmas. Reklāmām ir citas lapoas.

L LATISH 30.08.2010

NU TU ARII esi bremze :D stundas laikaa var 100 x no kalna nobraukt, mums jau nav nobrauciens 5km :D