Atlant Construction - Krāpšana

Atlant Construction SIA - vadītājs Olegs Fedjanins.
Agrāk FFB, FFB serviss, Propetex un citi.
Pasūtītāji, apakšuzņēmēji, celtnieki, celtniecības materiālu pārdevēji -esiet uzmanīgi!
Naudu nekad neizmaksā. Līdz ar to objekti nekad nav nodoti laicīgi un ir ar lieliem tehniskiem pārkāpumiem. Olegs Fedjanins daudz sola, bet nekad to nepilda un neatbild par saviem vārdiem. Jebkurš cilvēks kas ir saistīts ar celtniecību Latvijā zina šo personu!

Papildināts Вот Так 27.01.2021

nave

в

D DNTrans 24.02.2021

С разочарованием вынужден согласиться, не платит.

D DNTrans 02.03.2021

Когда я уже потерял надежду, Олег все счета оплатил. Три строительные компании этой зимой сильно задерживали счета, но в итоге все рассчитались. Думаю нужно строителям уменьшить уменьшить кредит с моей стороны, рискованная отрасль.

podolansmaksims1 01.11.2023

Напиши как с тобой связаться ? дай емейл свой ,хотел кое что спросить про эту фирму

podolansmaksims1 01.11.2023

фирма,полное де*мо,лучше там не работать.Коллектив тоже такой же-НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ С ЭТОЙ ФИРМОЙ ТАМ ОДНИ ПРОБЛЕМЫ И ОДИН ОБМАН.