www.sudzibas.lv Atlaižu kuponi Kupons nav atnācis un uz zvaniem neatbild!!

Atlaižu kuponi - Kupons nav atnācis un uz zvaniem neatbild!!

Tātad pasūtīju www.kuponi24.lv mājas lapā Vairogdziedrera ultraskaņas diagnostiku I.Paturskas Gimenes Veselības Centrā par 6Ls, rēķins atnāca uz manu inbox.lv, bet kupons nē, lai gan rēķinā bija raxtīts, ka kuponam ir jāatnāk 72h laikā, bet nu jau ir pagājušas gandrīz 2 nedēļas kopš šī akcija beigusies!!! Tātad raxtīju uz kuponi24.lv(caur šo portālu šo kuponu nopirku, lai gan tā mājas lapa, kas šo akciju veidoja ir labaprece.lv) tur neviens neatbild, tā, raxtīju arī uz labaprece.lv neatbild, zvanīju uz norādīto kontakttālruni, tas neatbild..
Saprotu, ka šīm mājas lapām nevar uzticēties, tās tikai krāpj naudu cilvēkiem..

L liene9082 16.08.2012

tāpat notika ar Kuponi. lv, jo iegādājos 2 kuponis uz Belastoku, bet saits ir slēgts un naudu laikam neatgūšu.
Uzticēties nevar nevienam!!!

S sa6a2505 16.08.2012

Mūms tas pats notika ar kupon.lv.Tikai mums bija pirkti 4 kuponi un uz Krimu, kura viena kupona maksa bija 175ls((
Par naudu atgriesanu jau visas ceribas pazaudejam.

F Flips 17.08.2012

Shis saits pieder KNIRKA sievai!!!