Atlaiders.lv - neatdot naudu

Покупали билеты по купонам со скидкой 7 билетов "Cirgue de Glace". Предстовление не состоялось. Причем небыло никакого предупреждения, вывесили обявление в день концерта о переносе на пол года. Компания atlaiders.lv предлогала вернуть деньги по схеме; приежает их представитель забирает билеты и после етого они перечисляют деньги на конт. В обсчем за билетами никто так и не приехал. Я отвазила их сама Жду возврата денег уже месяц звонила уже раз шесть они ссылаются на забывчивость бухгалтера. Если-бы реч шла о маленкой сумме я бы не связывалась, но сумма 56ls Ситуация обсурд, концерт должен был быть в мае 2012 с етого времени я полгода сначало пыталась вернуть им билеты, теперь месяц жду деньги, приетом они не отказывают а просто тянут время. Сколько можно, тут уже любое терпение закончится. Может есче ктото в такойже ситуации!

R

K Krishinjsh 15.01.2013

Nu beidz, ši mazieportāli tak nav tā vērti, labāk neriskē iepērkoties, izmanto stabilus vai lielus portālus piemēram cherry.lv Citilife.lv, perkamkopa.lv, Kopaletak.lv, Zizu.lv- Stabili portāli, kas darbojas no pašiem pirmsākumiem, tur tādu problēmu nebūs!

R Riki 16.01.2013

Pec ši gadijuma man vispar negribas neko pirkt caur kuponiem. Labak samaksašu pilnu summu. Šeit sanak tā ka atlaiders.lv nau vainigs ka koncerta nebija, vini ir starpnieki starp organizatoriem un biletes pircejem. Un tagat organizators negrib atdot naudu un atlaiders ari to nevelas. Organizatori starpcitu ir kaukads labdaribas fonds. Domaju ka jaraksta iesutitu vestuli, pietiek ar viniem pa telefonu runat jegas nekadas no ta!

K Krishinjsh 16.01.2013

Kā jau teicu iepriekš vajag sadarboties ar lielajiem, vai ilgi šajā vidē strādājošiem portāliem, nevis šitiem brīnumiem, kas sprāgst laukā viens pēc otra, nav brīnums ka tādas ņemšanās. Labāk kuponus pērc Perkamkopa, zizu, CL, Cherry, tie tomēr lielie portāli. Vai mazākā bet reāli stabilā kā piemēram kopaletak.lv kas darbojas no pašiem pirmsākumiem. Šajos portālos vismaz viss notiek kā tam jābūt un nav kā muļķītim jāskraida pakaļ..

Bet šajā gadījumā vērsies pie PTAC un viņi atrisinās problēmu.

A anjuta930 21.01.2013

у меня была похожая ситуация, но я добилась возврата денег за билеты

R Riki 25.01.2013

Šodien kompanija atlaiders.lv parskaitija pilnu summu par biletem. Gaidiju 8 menešus, bet galu gala beidzas vis veiksmigi!

S smaidi 12.02.2013

Mēs pirkām caur Biļešu servisu un tāpat dārgais fonds "Bērnu veselība mūsu nākotne naudu neatgriež"! Lai gan pacietīgi gaidījām pasākumu decembrī (biļeti nopirkām pavasarī). Nekādas atvainošanās, pilnīgi nekā - nostāda fakta priekšā, ka būs pavisam cits pasākums... Iesākumā naudu solīja atgriezt, tagad nosauca visus klientus par zagļiem un izspiedējiem (tēlaini runājot, protams) un teicās veikt auditu un varbūt naudu pārskaitīt vēlāk, jo redz ļoti daudzi esot viltojuši biļētes, lai atgūtu naudu!!! Kaut ko tādu pateikt..

S smaidi 12.02.2013

!