atceltie reisi - atceltie reisi

sveicināti, esmu šokēta ar reisu izmaiņām maršrutā Bauska-Rīga un Rīga-Bauska.dzīvoju es Bauskā, bet strādāju Rīgā.braucu uz darbu ar pirmo autobusu un darbā biju 6.00, bet tagad kad pirmo autobusu pārcēla par 15.min. vēlāk(TAS IR TAGAD 5.00 no rīta)uz darbu vairs nepaspēju.un vakarā mājās arī vairs netieku.jo braucu mājas ar pēdējo autobusu kurš bija 23.00, bet tagad vairs nekā.un ko lai es iesāku??? un zinu ka tādi mēs esam daudzi, kas netiek ne uz darbu ne mājās.

I

T ToIlze 01.08.2011

Ar 1 augustu veselus 120 reisus vispār slēdz, gan pienāks kārta arī tavējam!

L Lauris 01.08.2011

Isteniba risinajumu ir loti daudz.
1)Noperc mashinu, vaj riteni vaj skuteri, vaj atrod kadu kolegi vaj pazistamo kas tevi vestu uz Rigu, vaj sauc taksi.
2)Strada Bauska, atbrivo savu darba vietu ridziniekam, a to, strada Riga, izmanto transportu un citus labumus, bet nodokli iet Bauskai.

H hihihaha 02.08.2011

pilnīgi pareizi, lai reiz sakārto to nodokļu sistēmu---kur strādā --tiem arī nodoklis!!!

E edmunds 02.08.2011

pērc mazlitrazas ekonomisku auto un brauc, un vel panem pa celam domu biedrus, kas piesviediis benzam, vai ari cik zinu ir tadi nelegalie paarvadaataaji, pie autoostas meklee klieientus, meeginat vienoties ar tiem.

G Gaits 31.08.2011

Super!!! Redz, kaa Bauskenieki-visi kopaa kasiijaas, kasiijaas un sia AIPS vinos ieklausijas-nemitigi tiek veikti uzlabojumi, no ritiem uz Rigu pielikti reisi, savukart ari vakaros busi uz Bausku no Rigas iet biezi, pedejais pl 22 50... Paldies, ka kads ieklausas un so to ari pamaina-palielina reisu skaitu!!!...Ja kas-palasiet Bauskas Dzivee komentarus par reisiem marsrutaa Riga-Bauska!!!

M martins 13.09.2011

Labprat redzetu atpakal b-bus, jo aips autobusi ir pilnigas miskastes. Jauku dienu.