Asus Eee PC 1000H - Nepērciet Asus

Nepērciet nomaksas datoru Asus Eee PC 1000H Trodeksā IT!!! Ja pašam datoram nav ne vainas, tad, nedod dievs, vajadzēs garantijas remontu... Dators pazudīs uz nenoteiktu laiku - 3 nedēļas ceļos no punkta A(veikala, kur pirku) līdz servisam (tas viss Rīgas ietvaros!!!), tad it kā labos, bet, kad būs atpakaļ veikalā un kad dabūšu es?... Tas ir labs jautājums... Jau pagājis vairāk kā mēnesis.

I

L Linda 12.08.2009

Man bija tieši tā pat, un ar tādu pašu datoru. dabūju to pēc 2 mēnešiem, jo jau kritu personālam uz nerviem, ar nepārtraukto zvanīšanos. Bet aizstāvot savas pircēja tiesības, remonta līgumā bija rakstīts, ka salabos 3 nedēļu laikā. Bet tā kā tas esot garantijas remonts, esmu dzirdējusi, ka viņi ar to nesteidzas. un pats trakākais ir tas, ka saņemot datoru, tas normāli strādāja tikai 2 nedēlas, un tad sākās viss no gala.

B Baņkieris 12.08.2009

Nu nezinu! Man ir ASUS pirkts Lattelekom veikalā un pašlaik nav nekādu problēmu!

I Ilona 13.08.2009

Tāpēc jau rakstīju, ka pirku Trodeksā IT. Garantijas talonā nav pat pareizas garantijas servisa koordinātes, nemaz nerunājot par termiņiem... Pārdevējas arī nezin servisa adresi un firmas nosaukumu. Laikam slepena informācija, ha, ha! Bet cepuri nost Trodeks konsultantam Ērikam mājas lapā - viņš iedeva info (sazvanīt gan neizdevās).

I Ilona 14.08.2009

Izrādās, ka datoru sūtīja uz Lietuvu, jo Latvijā vairs neremontē!!! Šodien dators ir atpakaļ Latvijā (ceru, ka salabots un nenobruks pēc 2ned. kā Lindai), bet ir nākamā problēma... Saņemt to varēšu ne ātrāk kā pēc 5 dienām, jo kurjers ātrāk nevar atvest, bet pati uz servisu nedrīkstu iet?!? Kārtejais murgs!!! Ja iepriekšējo ilgo laiku varētu norakstīt uz datora "ceļošanu" uz Lietuvu, tad šoreiz 100% ir Rīgas robežās...
Vai tiešām mēs dzīvojam 21.gs.?

A AndronMc 12.09.2009

Turpmāk zināsi iepirktos pareizos veikalos.

I Ilona 11.01.2010

Andron Mc! Elkorā tas pats!

Gluži kā Lindai -Asus atkal beigts :( Uz garantijas remontu gan vairāk nenesīšu...

L Lauku losis 23.07.2010

man puika arii bij Elkora nopircis tādu dranjki, pec pusgada ekrans kljuva melns, piezvanija uz elkpor centru ieteica pa taisno braukt uz Šampetera ielu, kur ira ASUS servisa centrs. Ar grūtībām uzmeklējam, aizsūtīja uz Lietuvu, jo uz vietas neko neesot pilnvaroti labot. Pēc mēneša dabūjām atpakļ ar to pashu vainu - peec pirmas islegshanas ptro reizi nevar ieslegt kamer akumulatoru neinjiemsi. Tad otro reizi suutijam jau caur Elkor servisu "diagnostikai", (jo otro reizi "remontam preci Elkor nekad nesūtot"), lai pēc tam varētu pieprasīt atpakalj naudu, bet no Lietuvas diagnostikas slēdziena vietaa atsuutija jaunu aparatu, bet Elkor serviss visu to laiku 2 mēnešus pa telefonu stastija man "baikas", ka defekta aktu nekādīgi nevarot atsūtīt no kaimiņvalsts (protams, ka nevarēja, jo "defekta"akta vietā atsūtija jaunu datoru). Galu galā ieteica ar naudiskām pretenzijām veersties pie '' ražotāja", kuram pŗstāvniecības pie mums nie, maz nav

A Aiga 25.08.2010

Es pirku RD Electronics skaidrā naudā, man viss bez problēmām pagaidām, lietoju apm 9 menesus

J Juris 14.09.2010

ASUSam nav Latvijā serviss, tāpēc tādas problēmas! Neesmu dzirdējis, ka kādam iekārtu salabotu ātrāk kā 2 ndeēļu laikā! Nu un protams var tikai cerēt, ka jūsu aparāti netiek remontēti garāžā pie Koļas, bet gan pieklājīgā servisā!
Un lūdzu rēķinieties, ka beidzoties garantijai Latvijā būs grūti jūsu ASUSu saremontēt - nav serviss, nav detaļas.
Un lai arī kā šos nereklamētu - lūzt ši dzelži kā jebkuram citam ražotājam. Tikai redz, citiem ražotājiem servisi ir arī Latvijā pieejami uz vietas, kur katrs lietotājs var savas problēmas risināt klātienē. Kur ir konkrēti cilvēki kas par saviem darbiem atbild. Latvijā, ne kaut kur kaimiņzemē!!!