Asus ATI EAH2400Pro - Nekas nestrādā

Nopirku so videokarti (ASUS ATI EAH2400PRO /256 Mb/) no meistara kurs solija ka vina ir laba. Samaksaju 40 ls (zinu ka parmaksaju) .. nauda nav liela problema, ja es zinu ka beidzot man tiks salabots kompis.

Taatad:

Pirmaa diena: draiveri ieinstaleeti. Paarsteidz grafikas raustiisanaas 3D videe.

Otraa diena: Nodomaju ka esmu mulkis jo vajag taisiit draiveru Update (atjauninaasana).. visu izdaru.. Iet lieliski

Tresaa diena: Viss juuk! FPS= 1-10 (tas ir loti slikti) Tas ir veel sliktaak neka ja man butu videokarte. Taisu jaunu Update... un uzeju rakstu ka sai videokartei ir tragiskas atsauksmes. Cilveeki peerk un met miskastee !!! Jautajums- Kada jega pardot preci kas nemaz nepilda savas funkcijas ??

H

K Kams 24.04.2008

Teksts rada aizdomas, ka autoram ir problēmas, kas nemaz nav saistītas ar videokarti "Tas ir veel sliktaak neka ja man butu videokarte". Padomā, ko esi uzrakstijis. "Kada jega pardot preci kas nemaz nepilda savas funkcijas " Ja attēlu monitorā redzi, videokarte pilda savas funkcijas!!

MacBeton 14.07.2008

Nu bljiiiin. vinja ir vainu gljukaina vai karst nenormaali! un gljukaina tapeec ka lietota un visu laiku karsusi. Aiznes atpakalj un savaac naudu. Ja ne - veersies policijaa.

K Krotow 04.11.2008

Tā būs no tām kartēm, kas samazina GPU frekvenci sasilstot. Tobish - bez labas dzesēšanas aktīvi raujot spēles, ātri sasilst un paliek lēnāka. Pēdējā laikā tādas ir vairumā. Veikals tur nav vainīgs, problēma atrodas starp krēslu un klaviatūru.

2 Cyfer: Sataisi datoram dzesēšanu vai arī pērc citu karti, kurai ir savs ventilators.