Astrīda Grabovska, acu ārsts - Nekompetens ārsts

Labdien! Pierakstījos uz pieņemšanu pie oftalmologa A.Grabovskas Pļavnieku poliklīnikā. Jautājums bija ļoti vienkāršs - izrakstīt briļļu recepti. Tā kā brilles nēsāju ļoti sen, tad ārstei teicu, ka brilles, kuras lietoju šobrīd, man ļoti labi der un tajās jūtos komfortabli, vajadzīga tikai recepte(iepriekš izrakstītā nozaudēta). Pajautāju, vai ir iespēja pārbaudīt kāda stipruma lēcas ir lietojamās brillēs, uz ko man atbildēja, ka tāda aparatūra poliklīnikā nav pieejama. Ārste sāka pārbaudīt redzi un piemeklēt brilles, palāvos uz viņas profesionalitāti. Tika izrakstīta recepte, par ko kasē bija jāsamaksā 22 Eur. Optikas salonā, pasūtot brilles, darbiniecei lūdzu pārbaudīt un salīdzināt lēcas, kas ir valkājamāss brillēs, un ko ārste ir izrakstījusi receptē. Izrādās, ka ārste izrakstīja, daudz stiprākas brilles, kas man nemaz neder. Optikas salona darbiniece teica, kas ar šo ārsti negatīva pieredze ir daudziem.