www.sudzibas.lv Asklēpiju ārsta prakse Bezatbildīga attieksme

Asklēpiju ārsta prakse - Bezatbildīga attieksme

Vēlos pasūdzēties par V. Baumane attieksmi pret pacientiem. Jau veselu nedēļu mēģinu sazvanīt ārstu lai dabūt sev zāles pret dermatītu bezjēdzīgi neviens pat necel klauseli vai vienkārši nomet nost. Laikam ārstam vieglāk lai es noņēmu adu no sevis lai norisināt manu problēmu.
V. Baumane neatbildigs cilveks var zvanit nedelam un bez atbildes.

30.10.2023

A asklepius 31.10.2023

Pirms sūdzēties vajag noskaidrot iemeslu.
Pacienti uzskata ka visus ar veselību saistītus jautājumus var risināt par telefonu.
Pirmam kārtam, nav darbinieku: ne ārsta palīga, ne reģistratora.
Pacienti sāk zvanīt neievērojot iestādes darba laiku, uz domā jo vairākas reizes zvanīs jo ātrāk ārsts atbildēs. Par medikamentiem mums sen ir vienošnās, ka jāatsūta izziņu uz mob.tālruni par nepieciešamājā m receptēm pastāvīgi lietotiem medikamentiem. Kad ārsta ir pieņemšana uz telefona zvaniem nav iespējams atbildēt, pēc pieņemšanas tiek pārzvanīts.

E Eva Fjodorova 31.10.2023

Nevienu reizi nebija parzvanits.