www.sudzibas.lv Asins ņemšana bērnam vc4 Laborantu neprofisionalitāte

Asins ņemšana bērnam vc4 - Laborantu neprofisionalitāte

06.07.2023 ap.8.05 ierodoties ar bērnu (6g) laboratorija pieteicamies uz asins analīžu nodošanu. Iepriekš bērnam bija negatīva pieredze, par to arī tika brīdināti laboratorijās darbinieki. Ieejot kabinetā apsēdamies krēslā, tika pasaukta otra darbiniece turēt bērna rociņu, lika pastrādāt ar dūrīti, uzlika žņaugu taustīja vēnu, iedurot pēc sekundes jauna meitene Saka"atvainojiet, nesanāca", bērns, raud, jo sāp... Uzreic klāt pie darba ķerās otra māsiņa, dur otrā rokā un neko nepaņem. Kā neviens ne otrs darbinieks ikdienā strādājot laboratorija nevar atrast vēnu? Esmu šokā... Ja zināt, ka nevarat atrast un strādāt ar bērnu neuzņemieties ņemt analīžu ņemšanu nodarot bērnam stresu, bailes un Nākotne neuzticēšanos med. Darbiniekiem!
Pieņemiet profesionālos darbiniekus, kuri var strādāt ar bērniem! Tik drīz bērns neļauj vaira ņemt analīzes, bet analīzes ir nepieciešamas steidzami!
"liels paldies"vc4 laboratorijās rīta darbiniecēm, nekad pie jums vairs negriezīsimies un arī pārējiem neieteiksim.
P. S. Bērns staigā un rokas nevar iztaisnot, jo adata tika kustināta zem ādas meklējot vēnu.

J

B Bez_vārds 06.07.2023

dumjas rokas sīkajam.

RAMONA👀 06.07.2023

Ar manām rokām ir tāpat, nu ļoti grūti vēnu atrast. Esmu pieradusi, ka var ar pirmo nesanākt un urķēties. Pieļauju, ka bērnam ir līdzīgi plus vēl kustās, jo baidās. Un lūk rezultāts.

S santi86 07.07.2023

Dažreiz vajag pieciest jaut grūti,pat bērnam,arī man ir grūti atrast vēnas,ir bijis arī tā ka vairākkārt ir durts,protams bija sāpīgi,bet sapratu situāciju,bērnam vajag atrast labu asins noņēmēju,analīžu laboranti vai kas nu tur ņem analīzes,tad viss būs kārtībā.. kura sapratīs un pratīs ar bērnu apieties

V Veselības centrs 4 11.07.2023

SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi nodrošināt saviem klientiem atbilstošas kvalitātes pakalpojumus un saprotam, ka asins parauga nodošana bērnam ir liels izaicinājums gan pašam bērnam, gan vecākiem, kā arī laboratorijas medicīnas māsām. Diemžēl ne tikai bērniem bērniem, bet arī pieaugušajiem var gadīties grūtības paņemt asins paraugu ar pirmo reizi. Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju un Jums radītajām neērtībām. Esam uzsākuši situācijas, kā arī iesaistīto darbinieku iemaņu izvērtēšanu, lai pilnveidotu mūsu pakalpojumu kvalitāti. Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"