Asardze "Karavīrs" - Atieksme

Gribētu pastastit par apsardzes firmu "Karavīrs" ! 1. Jūnija no rīra puses, pie Barona centra. izejot ara no centra gribēju sķersot ielu, gaidīju kad pazudis mašīnas, lai šķērsotu ielu. Tikmēr apsardzes firmas darbinieks kapinoties atpakla ar savu mazdinu, man virsu uzbrauc. Tulit pat piegaju pie viņa jautaju: "Vai vispar skatas kur brauc?" Vins man uz so frazi atbildēja: "Lai skatos kur stavot"

Vispar jau atieksme normala viņs man uzbrauc virsu un vēl es esmu vainīgs pie ta ka viņš nemāk braukt!!!

M Martiņs 02.06.2011

Atvainojos par kļūdu -rīta!!! :)

A aaa 02.06.2011

Vajadzēja taču saukt policiju, lai sastāda protokolu. Tad gan, domāju, ka apsargam runas veidz būtu savādāks :)

K Knight 02.06.2011

Brauceejs ar Mazdu noteikti bija Eeriks, Apsardzes priekshnieka vietnieks.
Ja tev veel tik kaut ko pateica, tad esi cauri sveikaa ticis, jo vinju politika ir iepaziita..Pats agraak sinii firmaa straadaaju...Apsardzes priekshniekam ljoti patiik palaist nagus pret padotajiem, vinjus fiziski iespaidojot.Pats no taas firmas aizgaaju ar zilu aci.

Totaals uzmeteeju kantoris...

B Blokbaster 30.01.2013

Karavirs apsaedze neplatit voobwe nikakie nalogi i platjat kopeiki!Odin ohrannik bil na bolni4nom i on otnes v socialky bolni4nij i emy skazali Sorry za vas nalogi neypla4eni vam ni4ego nepolagaetsja!Nalogi neplatjat Karavirs apsarddze a trebovanija y nih zaviwennie no4ju kazdij 4as otzvon s 12 do 6 utra!I nyzno neprosto otzvonit no ewe nazvat vremja familiju, nazvanija objekta!Potom ytrom na telefone prosluwajut, kak 4etko li skazal, a esli oni neponjali to wtrafyjutDa ewe na4alnik Aivars ezdit proverjaet, ostaviv mawiny ne doezaja do objekta pitaetsja podlovit, a esli nepoimal, to v rastroennih 4uvstvah...Erik do eto go bil na4alnik to on nebo i zemlja po sravneniju s Aivarom!

badzhoo 17.03.2016

Šī firma man nesen piedāvāja vakanci "Latvijas Radio", samaksa smieklīga - 1,40 Eur/h. Pēc nedēļas zvana atkārtoti un piedāvā vakanci, cik nopratu vēstniecībā vai ministrijā, samaksa - 1,57/h. Domaju ka par tādu samaksu lai strādā vien paši. No vienas firmas nedēļas laikā 2 piedāvājumi, kar lapšu uz ausīm cik labas vakances. No LABĀM DARBAVIETĀM parasti iznes ar kājām pa priekšu. Arī no amata biedriem par šo firmu neko labu neesmu dzirdējis.