www.sudzibas.lv AS SMW Group, Eleonora Pole Krāpšana, līguma neizpilde

AtrisinātaAS SMW Group, Eleonora Pole - Krāpšana, līguma neizpilde

AS “SMW Group” noslēdza ar mani kā privātpersonu dzīvokļa Rīgā īres līgumu savu darbinieku izmitināšanai 2022. gada 1. maijā, bet nepildīja līgumā noteiktās saistības: regulāri kavēja maksājumus, nesamaksājos līgumā norādīto kavējuma naudu. 2022. gada 29.novembrī es līgumu lauzu saskaņā ar līguma nosacījumiem un uzņēmums AS “SMW Group” ar Eleonoru Poli un Marku Lisņanski priekšgalā 2 mēnešu laikā tā arī nav samaksājuši savu parādu 553 EUR apmērā.
Pēc īrnieka teiktā sapratu, ka arī algas šis uzņēmums sola maksāt, bet 3 mēnešus tā arī nav samaksājis.
Noteikti uzmanieties sadarboties ar šo uzņēmumu, jo risinājumu ar viņiem nevar rast un uz telefona zvaniem vairs man neatbild.
Varu iesniegt arī īres līguma kopiju un līguma laušanas dokumentu ar viesiem parāda cipariem, bet saistībā ar datu aizsardzību to internetā nelieku.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dina Lila 09.03.2023

Sūdzîba atrisināta. Parādnieks sola samaksāt parādu, kad izņemšu šo ierakstu no sūdzības.Lv.
Lūdzu dzēst sūdzību!

D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes