www.sudzibas.lv AS MDC Nord Darba laiks un darba alga

AS MDC Nord - Darba laiks un darba alga

AS MDC Nord ražotnē Pūres pag. Silavās darba laiks līgumā ir nepilna slodze, 10 stundas nedēļā, kas tiek apmaksāta oficiāli. Neoficiāli cilvēki strādā ilgas darba stundas, par ko sola samaksāt, bet dažs labs samaksu gaida jau 4 mēnešus. Tikmēr šefene braukā "Darba" darīšanās uz Eiropu. Kad darbinieki prasa samaksu par nostrādātajām papildus stundām, atbilde ir - nestrādājiet, pieņemsim citus, kas strādā... Paradoksālākais ir tas, ka darbinieki tiek meklēti arī pašlaik caur NVA.

Darbinieki pašreiz gatavojas rakstīt oficiālu sūdzību Valsts Darba inspekcijai, tiek gatavots iesniegums VID. Varbūt izdosies ko panākt caur valsts iestādēm

Cilvēki, NEIEKRĪTIET!!! Neejiet strādāt uz šo kantori. Nesaņemsiet vairāk kā 80-latnieku programmā, tik sabeigsiet nervus un veselību!

T