AS "Drava

Noteikti ka, Amerikas latvietis atbrauca uz Latviju laimi mekleet.! 1. vakaraa vinsh iepaziistas ar kaut kaadu ljoti labu draudzeni un dziivoklii iedzer 1 pudeli alus no riita pamostaas dziivoklis ir aptiiriits.... hi.. ha..! Sooryy ! Saimnieks nav no tiem, kas ilgi domaa. Saimnieks ir pietiekami ietekmigs cilveks, ljoti paziistams cilveeks visaa vecriigaa, un vinjsh noteikti nav no tiem cilveekiem, kurs ies zagt. " .. droshi vien, ka tika nozagtas tikai iirnieka maks un vinja personiigas mantas.. un saimnieka mantas netika aiztiktas..." (Es uzskatu, ka pats ir vainiigs) Vieglpraatiiga attieksme pret savu iipashumu. Latvijaa ir daudz taadu cilveeku, kas izmanto vieglu uzticeeshanos. Tā, kā - nedomaaju, ka buutu vainiiga Rigas Kores darbinieki vai saimnieks - shaja gadiijumaa.( mazaak dzert vajag..) Pats esmu, tur, Sho dziivokli iziireejis vairaakkaart un nekaadu pretenziiju nav, Saimnieks ir Super! Un pret Rigas Kore, kursh kaa Titāniks laužas cauri aizsalushajam ledum - daudziem buutu jaamaacaas no Rīgas kores darbiniekiem . Ja shis buutu Juusu dziivoklis, .. Vai juus veel gribeetu shaadu iirnieku.... Es esmu paarliecinaats, reakcija buutu analogjiska. Ar cienju Valdis

K kristaps 05.07.2004

Shis amerikaanju latvietis nebuut nebrauca laimi mekleet - un runaajot par titaaniku - jaa taadeelj jau tas nogrima ka gribeeja sasniegt vairaak kaa bija speejiigs!! Ieteiktu Valdim nedaudz nomierinaaties, taapat arii visiem paareejiem RK darbiniekiem! Shis kungs no Amerikas tiesham bija apzagts - un zagtas tieshaam bija tikai vinja mantas!! kaa gan var tikt iekshaa pa dzelzs durviim, ja taas ir aizsleegtas?!?! Un kaadeelj panjem tikai iirnieka mantas - ben ne DVD ne TV pilniigi neko citu - kaa tikai un vieniigi iirnieka mantas!!! Kas tad tas bija pa cieminju ALDI?!!?!?!?! un vinjam ciemos nebija meitene - bet gan sens draugs - kursh arii bija liidzaas un konstateeja notikusho - taa kaa!!! Un ja jau ASV veestnieciiba bija amerikaanja pusee un dziivoklja saimnieki pat draudeeja - kas tad taas pa personaam?!?! un diez vai vinji ir tik ljoti paziistami - taapat kaa visi mirstiigie kaadreiz par vinjiem ir shis tas dzirdeets!!! Un biezhi vien SLIKTS! Aldi-ko melo - kaa dziivokli vareeji iziireet vairaakkaart - ja meenesi pirms amerikaanim iziireeji tika pabeigts Eiro-remonts - un veel meenesi pirms tam tikai nopirkts?!?! Kaadeelj gan Riigas kores direktoram ir shaadi jaamelo!?!?!? KO TAS LIECINA PAR FIRMU UN PAAREEJIEM DARBINIEKIEM!?!?!? laikam Jums RK tieshaam veel ljoti ljoti daudz ir jaamaacaas! un dziivoklii tik tieshaam bija notikusi zaadziiba - par kuru tik maz cilveeki grib runaat - jo RK liigumaa tak ir ka ja saimnieka vainas deelj iirnieks no dziivoklja tiek izmests - tad RK atrod citu - taadaas pashaas cenaas!! VAI TAD TAA NAV?!!?!?