ARX SIA, Artūrs Rumbins - uzmetējs - Uzmetējs

Ar SIA “ARX” valdes locekli Artūru Rumbinu 2014.gada 18.jūnija noslēdzām līgumu par transporta pakalpojumu sniegšanu. Krava bija jāved no Vācijas uz Latviju, līgumu parakstījām abpusēji un vienojāmies par summu 980 EUR +PVN. Mēs savas saistības izpildījām kravu piegādājām laikā. Toties Artūrs Rumbins vēl šodien līdz galam nav norēķinājies par saņemto pakalpojumu un ir palicis mums parādā 710 EUR. Uzņēmumam “ARX” – no 12.11.2014 anulēta ar PVN apliekamās personas reģistrācijas apliecība, bet tas nekavēja Artūram Rumbinam atvērt citu uzņēmumu SIA “ARXLINE” jau 02.12.2014. Zvanot uz norādīto tālr.Nr: +371 26572773 izrādās, ka tas ir atslēgts. Samaksāšu par jebkuru lietderīgu informāciju, kas palīdzētu parāda piedzīšanai, vai arī atdošu daļu no parāda un procentiem tā piedziņas gadījumā. Piedāvāju sadarboties, piemēram, aizturot Artūram Rumbiņam piederošu kravu - atlīdzība puse no piedzītās parāda summas! Uzmanieties no šī cilvēka krāpnieciskajām darbībām!