Arvis Raciborskis - nemaksā

Arvis Raciborskis un viņa māte izīrēja svaigi izremontētu dzīvokli, ar visām ērtībām, izvācās, nozogot jaunu tvaika nosūcēju un virtuves skapīšu durtiņas, atstājot saplēstas flīzes un lampu abažūrus, kā arī nesamaksājot par īri un patērētajiem komunālajiem pakalpojumiem 2 mēnešu apjomā.

с Сергей123456 18.10.2013

SIA "SA co Būve" ari pieder šim cilvēkam. Mēs neesam vienīgie cilvēki, kam viņš ir parada. Jau divi tiesu izpīldītāji meiģina no viņa kaut ko izsist. Diemžēl pagaidam nesanāk.

E es 123 11.02.2014

nu tad nevajg te runat ka es nemaksāju un ja tu nemaki lasīt tad pārlasi tiesas lēmumu sadaļu tiesa nolēma ka tu man esi parāda un tev nav cita veida kā izcelties un kas atiecās uz maniem darbiem tu vēlprojām esi parādā par demontāžu un visus instrumentus kas palika tanī objektā

с Сергей123456 15.02.2014

hej, hej! Tas bija kļūdaini, ceru ka Tu saņēmi jaunu tiesas lēmumu! Tiesu izpilditājs sanēma :D Tik tišam domāja ka man tavu parādu tiesa liks maksāt???? tur bija kļūda un pēc nedeļas bija cits tiesas spriedums :) ???? Tu nenormāls? es neesmu Tev parāda ne santīmu. Tu paņēmi naudu, faktiski neko neizdarīja un vel uzdrošinies kaut ko rakstīt par manu paradu???? Tu pats pie notāra parakstīji papīru ka esi man parada! aizver labak muti!

с Сергей123456 15.02.2014

Šis cilvēks ne tikai man parada- viņam ir TRĪS (ka minimums) tiesas lēmumu pie tiesu izpilditājiem! Cilvēki, nekāda gadijumā neuzticējat šim cilvēkam savu naudu un veikt remonta darbus!