www.sudzibas.lv Arvīds Pauliņš Krāpšana un nekvalitatīva remontdarbu veikšana

Arvīds Pauliņš - Krāpšana un nekvalitatīva remontdarbu veikšana

Arvīds Paulinš ir "meirtars", kurš nepilda vienošanos. Sastādot remontdarbu tāmi krāpjās. Pēc viņa remontdarbu pabeigšanas bija nepieciešams pieaicināt citu profesionālāku meistaru, kurš izlabotu Arvīda Pauliņa pieļautās kļūdas.
Uzsākot sadarbību Arvīds nebrīdina (vismaz tā bija ar mani), ka haltūrē (nevis kvalitatīvi un ar atbildības sajūtu veic profesionāli darbu) vairākos objektos, kā rezultātā solītais darba pabeigšanas termiņš tika gandrīz trīskāršots un iespēlams cieš darba kvalitāte.
Bet pags galvenais nemaksājiet viņam naudu, kamēr nepabeigs visu darbu, jo kā manā gadījumā samaksāju praktiski visu par padarīto Arvīds Pauliņš kā tautā saka uzmeta un nenovērsa sevis pieļautos defektus. Starpcitu neviena darba pozīcija (flīžu uzlikšana, durvju kārbu montāzā, grīdas seguma montāža), ko Arvīds Pauliņš veica netika paveikta bez defektiem.

Z

Работяга 09.10.2017

Vairakos objektos tapec ka maxa 15 eriki pa dienu.. nolaizaties no debesim jau kadreiz!