www.sudzibas.lv Aruss Kronbergs Krāpšana, naudas zādzība

Aruss Kronbergs - Krāpšana, naudas zādzība

Aruss Kronbergs - Talsi - identifikācijai konta numurs lv97haba0551048082238. Aruss kronbergs ir cilvēks, kas apzog citus, internetā piedāvājot preces, paņem naudu, bet pretī neko neatsūta. Aruss kronbergs pārsvarā piedāvā pārdod preces par nelielām summām. Aruss kronberga iecienītākā summa ir ap 20 euro, jo cilvēki bez liekas gaidīšanas šo summu pārskaita, cerot, ka ar pakomāta starpniecību saņems preci par kuru pārskaitīja naudu arussam kronbergam. Prece no arussa kronberga nekad neatnāk, jo mazais, nelaimīgais šmurgulis ir krāpnieks, kurš nesaprot, to, ka no sudzibas.lv šis ieraksts nepazudīs. To redzēs visi, kas ievadīs Aruss Kronberga vārdu. Potenciālie darba devēji, sadarbības partneri, draugi, paziņas u. C. Aruss kronberg apsveici, no manis tu paņēmi kapeikas, bet pretī saņemsi vismaz skaistu vēsturu:)

Aruss Kronbergs veiksmi darba meklējumus!

L laivens 05.01.2023

Jā, šis mēsls mūs arī apkrāpa un cik esmu interesējies sociālajos tīklos tad šis Aruss Kronbergs ir šo izvēlējies par pamat nodarbošanos! Policija viņu gaida!

L laivens 05.01.2023

Lai visi zin kā šis staigājošais mēsls izskatās!

Velvetpopstar 05.01.2023

Neizskatās, ka konti ir aktīvi.

W Wenoms 05.01.2023

Bankas konts joprojām aktīvs :D