www.sudzibas.lv Arturs Voroskovs Krāpšana un cilvēku manīšanai lai iegūtu sev līdzekļus

Arturs Voroskovs - Krāpšana un cilvēku manīšanai lai iegūtu sev līdzekļus

Neiekritāt ši krāpnieka slazda, tāds ir Arturs Voroskovs, kas dzīvo Iecavas novada un strādā VUGD
gods un neslava kad tāds krāpnieks strāda valsts pārvalde.
Arturs Voroskovs arpus brīva darba laika nodarbojas ar automašīnu (luznu) tirdzniecību nelegāli, jo nav registrējies ka saimnieciskas darbības veicējs.
Nevienam neiesāku no viņa pirkt automašinas, viņš prot piestastit pilnas ausis kad automašina ir laba tehniska kartība un kalpos godam, bet ta nenotiek, visss luzt un bruk, dzinējs, karba utt ka ari parkraso vai piekraso lai tik būtu nedaudz vizualais, bet pēc pusgada mašina parvērsas rusas gabala.
Tā ka uzmanāties no šī krāpnieka, viņš mēdz automašīnas rakstīt uz sievas vārda un citiem lai nebūtu krāpniekam nodokli jāmaksā, laiks vīd ķerties klāt tam krāpniekam.

J

Āmen!