www.sudzibas.lv Arturs Riders Attieksme un sarunvalodas līmenis arī ir apbrīnojams

Arturs Riders - Attieksme un sarunvalodas līmenis arī ir apbrīnojams

Arturs Riders, cilvēks kurš Jelgavā piedāvā autoservisa pakalpojumu un mašīnas apstrādi pret koroziju ir krāpnieks. Cik noprotu arī iz izbijis noziedzinieks, līdz ar to nebrīnos, ka krāpnieks. Piedāvā pakalpojumu privātmājas pagalma teritorijā. Piesolītais laiks, kurā tika solīts auto sataisīt, izvērtās reizes trīs garāks, ar aizbildinājuma zvaniem par to kāpēc nevar izdarīt laikā, ka neesot palīgstrādnieku utt. Tas nekas, ka cilvēks ar savu Ato rēķinās un arī rēķinās ar laiku, kas tiek dots, lai auto sataisītu. Pieprasot naudu atpakaļ, par to, ka tas nav adekvāta rīcība, protams, viņam nav ko atmaksāt utt. Nenopietns serviss, pa lielam nekāda servisa viņam tur nav, neprofesionāla attieksme. Telefona numurs, no kā pakalpojumu nevajadzētu ņemt 22098801.
Attieksme un sarunvalodas līmenis arī ir apbrīnojams.

L Leopards456 17.02.2020

Arturs Riders starpcitu ir ar sodāmību un cilvēks, kurš ir arī pirmstam izmantojis cilvēkus citus un krāpnieciskām darbībām. Es neiesaku ar viņu vispar sapīties.