Artūrs Admidiņš - Krāpšana

Artūrs Admidiņš ir krāpnieks un zaglis. Uzmanieties no šī cilvēka! Neveiciet nekāda veida darījumus, jo naudas izkrāpšana viņam labi padodas! No sociālajiem tīkliem jau paspējis nodzēsties. Atrašanās vieta ir Tukums, bet aktīvi darbojas pa visu Kurzemi un Rīgu.

J ju2017 24.04.2017

Попала в такую же ситуацию, в августе 2016 года сделала предоплату за забор (500 евро под расписку), до сих пор так и стоят только 3 столба, ни денег, ни Артура, ни забора. Телефон не доступен уже 2 недели. Не связывайтесь с ним!

I indiņš 25.07.2018

Tukums Spartaka 11-64
29880511

A Aiga Gulbe 29.05.2017

Es arī esmu viens no ši cilvēka krāpniecības upuriem, kopā ar Olgu Nikolajevu viņi lieliski dzīvo uz citu cilvēku rēķina.

A Aiga Gulbe 31.05.2017

Kauns,Olga Nikolajeva, kauns!

I indiņš 25.07.2018

Tukums Spartaka 11-64
29880511

I indiņš 31.07.2018

Part naudas izkrāpšanu sods brīvības atņemšana 1-5

I Ilze Balode-Ķieģele 29.10.2020

Neiesaistieties nekādos darījumos ar Artūru Admidiņu, izkrāpj naudu bez mazākās sirdsapziņas pārmetumiem. Noslēdzu līgumu par būvdarbiem/iekšdarbiem, tika samaksāts avansos 13000€, termiņš 3 mēneši, reāli 8 mēnešu laikā ieradās dažas reizes ar lielu lūgšanos, šķībi nokrāsoja sienas un vēl kkādus sīkumus līdz pazuda pavisam! Naudu neatgriež, jo uzskata ka labi pastrādājis! Prot pārliecinoši runāt, bet reālās prasmes un darbības 0! Ziņots policijai, ko iesaku darît visiem, kaut vai summas nelielas, jo zināmi vēl vairāki gadījumi, kad nav ziņots! Nodots parādu piedziņas firmai, pēc kā draud ģimenei! Dzīvo Tukumā, deklarēts Aizputē, virzās uz Liepāju!