www.sudzibas.lv Artūra Rundēļa studija Krāpšana, slikts serviss

AtrisinātaArtūra Rundēļa fotostudija - Krāpšana, slikts serviss

Man un draugam uz Ziemassvētkiem uzdāvināja dāvanu karti fotosesijai pie Artūra Rundēļa Valmierā. Izmantojām to 17.03.2017. Sapucējāmies un devāmies turp, bet ieejot fotosesijas telpās, tur atradās maziņš foto veikals, kurā var dabūt bildes pasei vai citiem dokumentiem. Mūs uzveda otrajā stāvā, kur bija telpas arī anonīmo alkoholiķu biedrībai. Ieveda fotosesijas telpā, viss ir bardakā, mantas kur nu kurā, maza telpa un priekš tiešām profesionālas fotosesijas galīgi neatbilda ne telpa, ne viss aprīkojums. Lai gan bija norunāts datums un laiks, fotogrāfs nebija sagatavojies, kārtoja apgaismojumu, regulēja fotokameru. Pati fotosesija nenotika pat stundu, kā tas bija paredzēts. Pozas fotografējoties šķita jocīgas, dīvainas. Ik pa laikam mums parādīja bildes, tajās varēja redzēt gan apgaismojuma lampas, gan pāris lietas sānos, kas neiederās bildēs. Pašam fotogrāfam labas bildes šķita, kur nemaz nav redzama seja (lēcienā priekšā mati). Beidzoties fotosesijai, jautājām pēc cik ilga laika bildes būs gatavas. Atbildēja, ka pēc nedēļas, un lai nākam pēc tām tur lejā veikalā un prasa pēc drukātajām bildēm. Jautājām, vai nav iespējams šīs bildes saņemt caur e-pastu, uz ko atbildēja, ka tikai drukājot. Šodien, 27.03.2017. dodamies pēc bildēm ar cerību, ka tomēr varēs mums tās atsūtīt e-pastā. Veikalā pārdevēja iedod mums aploksni ar drukātām bildēm, e-pastā viņi nesūtot. Ko tad es ar tām drukātajām bildēm varu iesākt?! Ne sociālajos tīklos ievietot, ne aizsūtīt un parādīt ģimenes locekļiem. Pajautājam vai var ielikt flešatmiņā, teica, ka nē, tā vkņi nedara. Beigu beigās dabūjām bildes flešatmiņā par 18€ (8€ flešatmiņa + 10€ kā kukulis, lai mēs varētu saņemt bildes elektroniski, kā tam vajadzētu būt, ja klients to pieprasa). Atbraucam mājās, atveram aploksni, bildes, kuras uzņemtas kustībā, miglainas, apgaismojums slikts un pašas bildes vēl neglītākas dīavaino pozu dēļ. Esam bijuši uz daudz profesionālāku fotosesiju, kuras rezultātā bija tiešām skaistas bildes un iztērētā nauda atbilda kvalitātei un servisam. Šajā gadījumā esam bez skaistām bildēm, ar drukātām, nevajadzīgām bildēm, kuras mums no paša sākta gala nebija vajadzīgas drukātā veidā, un bez 18€, turklāt pati fotosesija bija vien 20€ vērta. Dusmas pamatīgas par tādu krāpniecību!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Linda Ratniece 03.04.2017

Sūdzība beigās bija pārpratums no manas puses un es impulsu vadīts uzrakstīju šo rakstu!

Z zilais valis 27.03.2017

Izskatās, ka te kāds nezin termina "fotosesija" nozīmi. Kā arī to, kamdēļ drukātas bildes, nevis elektroniski.

S Serene 27.03.2017

Aploksno bija aizliegts limet vala un uz vietas apskatit kvalitati? Kad reiz cilveki iemacisies elementaru lietu,ka japarliecinas,par ko tu maksa.

V vienaldziba 28.03.2017

Es nemaksāšot pat, ja tada studija īstenība laisku un smejos iedomājos to situāciju, bet ja redzat ka sūda studija tad pasakiet ka lai atvriez naudu par dāvanu kari vai vnk ne bildejaties, un vel iztērēt 18€ nepaskatoties bildes jums ir talants