www.sudzibas.lv Artliner Slikts serviss

Artliner - Slikts serviss

Atnākot pie šis meistares uz permanento tatuažu, pamanīju ka neklāj uz kušetes salveti, kauns teikt…nepaskatījos vai paņēma jauno adatu, pēc skaņas nedzirdēju ari, kaut mūzika viņai nespēlēja. No rekomendācijas teica ka lupas jāsmērē tikai ar vazelīnu, un nedrīkst iet Sauna, pēc 3 dienām viss paries. Uzreiz pēc viņas Saka sāpēt smaganas, sāpes neatstaja,4 diena herpes pilnība pārklāja lupas, un mutes dobuma Saka augt pušļi, pacelas temperatūra, galva sāpēja, nevarēju est, gulēt. Piezvanīju viņai, paskaidroju situāciju, uz ko atbildēja (tas ir normāli, zvaniet ģimenes ārstam, meklējat antibiotikas) ārsts izbrīnījas, teica ka antibiotikas bija jāsāk dzert pirms un pēc procedūras, kāpēc meistare nepabrīdināja? Nekādu instrukciju viņa nedeva, izņemot vazelīnu. Kāpēc jāriskē ar cilvēka veselibu? Neko nestāstīt, nebrīdināt? Man taču nav medicīniskas izglītības, es neko nezināju, ka jādzer antibiotikas 4 dienas pirms procedūras, ka nedrīkst lupas mērcēt ūdenī un tml. Parasti meistari vissu izstāsta. Viss varēja būt savādāk, ja viņa nesolītu brīnumus un savu vazelīnu, bet reāli pabrīdinātu par sekām, ieteiktu kko normālu. Nedrīkst tā kropļot klientes, uzzīmēt lupas, un pēc tam…aj, ka jums tur būs, galvenais vazelīnu smērējat. Foto facebooka manu uzlika, palielījās ka lupas ir bomba. Nu paldies!

J