www.sudzibas.lv Artis Počs Ļoti nekvalitatīvi veikts darbs un krāpnieks

Artis Počs - Ļoti nekvalitatīvi veikts darbs un krāpnieks

Ļoti nekvalitatīvi veikts darbs, melo par iemesliem kāpēc to nevar veikt. Defekti izlien pat mēnesi pēc darba veikšanas, "meistars" nebija kaut ko izrēķinājis un skurstenis izveidots no pārāk īsiem posmiem, kurus bija sastiprinājis ar hermētiķi un loģiski, ka stiprinājums vairs nepilda savu funkciju. Tāmē bija iekļauti darbi, kuri netika veikti un materiāli, kuri netika izmantoti, par ko man protams neviens neteica, pašam nācās iet cauri tāmei un pāŗbaudīt katru punktu. Tāpat materiāliem uzrēķināts bezkaunīgs uzcenojums, kurā iedziļinājos tikai pēc darba veikšanas, piemēram melnās regipša skrūves par 7 sant gabalā!!! Lūdzu izplatiet informāciju par šo "meistaru", lai vēl kāds neieberztos!

C

A alvis2 08.11.2012

Jā tads nu ir tas Artis Počs. Nezin kā viņš vēl uzdrošinās reklamēties tajā SS lapā kā meistars profesionālis. Viņam taču nav nevienas apliecības vai sertifikāta ne no amatniecības kamēras ne no kādas citas iestādes. Žēl ka agrāk cilvēki par viņu nepaziņoja Sūdzībās .lv vai citā lapā. Es arī ar viņu kārtīgi "ieberzos" . Apdari pilnībā dabūju pārtaisīt. Un kamīna ventilators arī nestrādā tā kā tam vajadzētu būt. Uzmanieties no šitā viltus meistara.

V Valentīns 12.11.2012

Sveiki/
Nu re atkal skauģu bars klāt.Grūti teikt par tām skrūvēm.Jums noteikti viņš taisīja tāmi vai nē?Ja jā tad tā ir domāta, lai to izskatītu un apsvērtu kas cik un ko maksā?Bet ja pašiem nepietiek smadzenīšu tam, tad jau nepietiek.
Ko lai saku-ja jau agrāk nerakstīja par vinju tad jau viss ir ok, es te redzu vienus un tos pašus cilvēkus, tāka ja būtu 20 sūdzības tad ok.
Uzskatu, ka pati vaina meklējama pasūtītājos-bieži vien.Ja jau nevar izskatīt tāmi un pie darbu nodošanas nevar atrunā un pajautāt kas darīts kas nē, nu tad piedod.
PIEMēram -tu gribi būvēt māju un tāmētājs 5 nuļļu vietā nokļūdas un ieliek 6 nulles un tu piekrīti, tad kurā ir problēma?
Katrs ir cilvēks un mēdz kļūdīties.

O ozols19872 21.11.2012

ES SUDZIBAS LV MEKLEJU PA VISAM KO CITU SKATOS PAZISTAMS VARDS UZVARDS ./izdzēsts/ .VIS KO VINS MAN UZTAISIJA DAZUS GADUS ATPAKAL BIJA JAPARTISA .SAKUMA DOMAJU PANEMT VINU PIE RIKLES LAI PARTAISA VISU, BET PEC TAM PARDOMAJU .KO VINS MAN PARTAISIS ?ATKAL SUDUS SATAISIS UN VIS .NACAS SAMAKSAT VEL APMERAM 300 LS LAI ARTA POCA DARBU PARTAISITU . CILVEKI NEUZKERIETIES ARTI POCU VINS IR DZERAJS UN HALTURISTS .BET MULDET VINS LABI MAK PAR SAVIEM SERTIFIKATIEM UN DARBA KVALITATI . ES PILNIBA PAR SAVIEM VARDIEM ATBILDU .JA VAJAG VARU TIKTIES

N Novembris 22.11.2012

Tādu cilvēku balamušu nav mazums - skaisti runāt un solīt prot, bet pašam jau padomā, kā tik apkrāpt, nohaltūrēt un lielu naudu ne par ko saņemt. Valentīn, nokļūdīties var katrs gan ar nullēm tāmē, gan ar cipariem, bet labs meistars tāmi pārbaudīs 2x, pirms iesniegt pasūtītājam, un aritmētiskās kļūdas novērsīs, nevis iesniegs kādus murgus. Un normāliem cilvēkiem eksistē tāda lieta ka godaprāts. Nav neviena iemesla un piemēra, lai attaisnotu šādus afēristus, kas nemāk strādāt, krāpj pasūtītājus, izdomā visādas atrunas.

E Edža L. 25.12.2012

Uzmanību! Ļoti liels krāpnieks!!!
Lūdzu atsaukties vissus kuri tika apkrāpti no Arta Počs puses. Ar viņu esmu noslēdzis līgumu 06.08.2012.g. par kamīna īzbuvi un gaisa vada izvilkšanu uz istabam. Tika samaksāts avanss 900 Ls un "meistars"ir pazūdis.
Par krāpšanu taisos iesūdzēt policijā un tiesā. Lūdzu atsaukties vissus, kas tika piekrapti no Arta Počs puses.
Mans e-pasts: [slēpt]@inbox.lv

V Valentīns 08.01.2013

Eu pimpadzīslas, tak ieliekat visi bildes un objekta vietu nevis blja pa tukšo diršat, nopietni cilvēki jūs tāpat galvā neņem, tapē ka te var katrs par jebkuru kko uzrakstīt, bērnudārzs.lohi jūs esat.djebilas

N Novembris 08.01.2013

Valentīn, mēs varam ielikt tās slimnīcas bildi un uzrakstīt šī objekta vietu (respektīvi, adresi), kur Jums vajadzētu galvu paārstēt, lai iemācītos adekvāti uzvesties.

N Novembris 08.01.2013

Bildītes apskatījos. ŠAUSMAS. Var teikt, ka "darītājam" ne tikai rokas no *irsas aug, tur vispār nav sajēgas par roku esamību. Līdzjūtība pasūtītājiem.

V Valentīns 11.01.2013

Tik lielu aunu baru nēsmu redzējis un galvu jāārstē tev āzi, te var jebkurš un jebko ielikt, tas tak ir bērnudārza līmeņa portāls.Tev var par jebkuru ci;lvēku Latvijā uzrakstīt un apvainot un vienkārši skaudības pēc sabojāt reputāciju citam cilvēkam un 99 procenti šajā portālā tā arī notiek, slikti ka jums tas nepielec, bet nu tā ir jūsu darīšana, nopietni cilvēki šeit nemaz neskatās.
Tik nez kapēc neviens no apvainotājiem un lielajiem dirsējiem neliek īstos vārdus un personas kodus, visi tik tizlus nikus liek, lai neatpazītu.
Smerdeļi

V Valentīns 13.01.2013

Nē tu gnīda iesi pagrauzt zemi aizvērsi muti, izpūtīsi gaisu un izčabēsi.

Padomā loģiski Einstein,
Ieliec savu vārdu vai jebkura cilvēka kuru tu apskaud, kuram bizness iet, sameklē netā bildes ieliec un apmelo viņu un pēc pāris dienām būs jūra ar cilvēkiem kas piebiedrosies tev apmelošanā un rakstīs ka jā viņš ir tāds un tāds, pat nezinot to cilvēku, vai arī tāda cilvēka nemaz nav.
Tā ka šis portāls salīdzināms ar izklaidi kur viens otram var uzdirst un pie kājas viss.
Tā lūk, lai veicas Jums.

Valentīns 13.01.2013

Iešu pulēt savu raķeti tālāk!

V Valentīns 13.01.2013

Nu jā šeit jau visi gudri blatot, bet īstenībā jau mīzalas vien ir.
Un draza esi tu.

A alvis2 17.01.2013

Vai tad tas komentētājs vārdā "Valentīns" nav tas pats Artis Počš?! Nu ļoti daudzi izteicieni ir tie paši ko slavenais "Artis" lietoja ikdienā.

V Valentīns 20.01.2013

Tu pat gramatiski rakstīt nemāki SMĪKŅA KUR NU VĒL LAI TEV KĀDS KAMĪNU TAISĪTU.

G Gabriels 2014 07.10.2014

Lūgums visus, kurus apkrāpis Artis Počs, zinot policijai! Ir ierosinātas vairākas lietas, bet trūkst pierādījumu.

A akaholding 11.12.2015

Тоже самое приключилось. Он меня месяц завтраками кормил а сейчас написал смс что его посадили.
Будет написано заявление в полицию
Очень осторожно. Нервы дороже. Его номер 28850018
Ездит на машине с гос номерами JG-4872

P Par labu servisu 03.03.2017

Lūdzu visus kas apkrāpti rakstiet [slēpt]@gmail.com, mēs esam savākuši vairākus cilvēkus lai dotos uz policiju.