www.sudzibas.lv Artis Gulbis Pēc operācijas sabojāta dzīve

Artis Gulbis - Pēc operācijas sabojāta dzīve

Labdien,Ir pagājuši 4 gadi pēc astes kaula rezekcijas kuru uzticēju Dr. Artim Gulbim, bet diemžēl pēc šīs operācijas mana dzīve tika sagandēta mokoties sāpēs kas liek "rāpot pa sienām" un izgrūžot baiso naudu par dažādām procedūrām, ārstu apmeklējumiem utt. Dr. Gulbi neizvēlējos nejauši. Ilgu laiku meklēju ārstu kas specializējās astes kaula problēmās.2010. ziemā es kritu uz kalna ar sniega dēli, kā rezultātā atsitu astes kaulu. Sāpes nebija mokošas, bet vēlāk traucēja braukt ar velo, ilgāk sēdēt. Tās nestāv blakus tām kas man ir šobrīd.2011. vasarā griezos pie dr, Gulbja. Tika veikts rentgens, kā rezultātā monemtāls slēdziens - jāoperē. Vēlāk gan interesējos ka citu ārsti nepiekopj praksi monentāli operēt, bet gan mēģināt veikt blokādes, zāļu terapiju u.c. Vēlāk tik mani pārņēma skaidrība, ka acīm redzot ārsta prioriāte varētu būt nauda, ja tik ātri vajadzēja operēt. 2011.g. rudenī man tika veikta astes kaula rezekcija. Operācija nebija lēta. Visa ģimene sametās pa nedaudz, lai savāktu prasīto summu + ārsta vienas vizītes cena vien sastāda ap 50 EUR. Slimnīcā no rezekcijas pamodos ar sāpēm kādas dzīvē nebiju pieredzējusi, bet tad man iedeva pretsāpju medikamentus un viss tā kā nostabilizējās. Vēlāk viss noritēja bez komplikācijām. Jau pēc pāris dienām mani rakstīja ārā un noteica ka pēc kāda laika jāierodas uz diegu noņemšanu. Ierados uz diegu noņemšanu. Jau tad biju šokā, ka man pat to vēl papildus bija jāmaksā vizītes cena. Nu labi to es tā kā pieņēmu - ja tā tad tā. Lai gan ne pirmo operāciju esmu pārdzīvojusi, un diegu noņemšana tomēr vienmēr ietilpa operācijas cenā. Pēc diegu noņemšanas ārsts man jau ieteica ka varu lēnām sākt nodarboties ar aktivitātēm, ko arī darīju.3mēn. vēlāk pēc operācijas aizgājām ar vīru uz mežu slēpot ar distanču slēpēm, kā rezultātā operētajā vietā notika kādas izmaiņas, kas mani ir novedušas pie sāpēm 4 gadu garumā. Es nevaru nosēdēt ilgāk par 5 min., es nevaru veikt neko fiziski aktīvu, jo tas pastiprina sāpes, es nevaru paiet tālākus gabalus jo sāpes tad kļūst vājprātīgas. Sirgstu jau 4 gadus ar depresiju un pat domas ir pašnāvnieciskas. Lai gan sapņojām ar vīru par bērniem, uz tiem ar esošām sāpēm nevaru saņemties.Īsi pēc šo komplikāciju rašanās es griezos atpakaļ pie cien. dr. Arta Gulbja un kārtējo reizi samaksāju vairākkārt par vizītēm kas maksā baiso naudu. Man tika veikta MR (magn. rez.) kā rezultātā neko neatrada, tikai kā vienīgi tarlova cistas, par kurām kā viens visi ārsti apgalvo, ka tās nevar radīt tādus simptomus, un ka tādas atrodot katram trašajam cilvēkam krusta kaulā un ka tās nav operējamas. Dr. Gulbis pat savāca konsīliju, kurš mani pārsteidza ar to ka visi āsti kas piedalījās koncīlijā bija muguras ķirurgi. Nebija neviens neirologs, neviens algologs. Visi kā viens ar pirkstu rādīja uz mani un teica ka es simulēju.Esmu šokā. Ārsts kas mani operēja baidās uzņemties atbildību un atrisināt komplikācijas kas radušās operētajā vietā. Tas liek domāt - "Naudu saņēmu un mana atbildība no pleciem nokrita". Esmu 3x gulējusi slimnīcā. Ārsti kas nav mani operējuši nezin kā man palīdzēt, jo nezin operācijas nianses. Katru reizi saņemu pamatīgu zāļu devu un tieku aizsūtīta mājās. Esmu rakstījusi par uz Veselības dienestu. Esmu interesējusies par ārstiem ārvalstīs. Mana ģimene ir maksājusi par sanatorijām, par visādām blokādēm kas ir bez rezultāta, jo cits speciālists jau nezin kas varēja rasties par sāpēm operētajā vietā, ja pats nav operējis, par adatu terapijām, par fizioprocedūrām u.c. un viss bez rezultātiem.Dodiet man padomu. Kā dzīvot? Kas man var palīdzēt? Kāpēc ārsti Latvijā neuzņemas atbildību? Vai tiešām ārsti Latvijā strādā tikai naudas dēļ? Vai tiešām nav vairs Latvijā ārstiem cilvēcīgo īpašību? Vai tiešām uzņemties atbildību nozīmē - "tu nāc pie manis, bet man vizīte maksā 50 eur"? Šis raksts nebūs anonīms. Ja kāds man spēj palīdzēt, es priecāšos ja man uzrakstīsiet uz epastu [slēpt]@inbox.lvTiem kas plāno astes kaula rezekciju, mans padoms jums- 100x nomēriet pirms to dariet, un neizvēlaties Dr. Arti Gulbi!!!

C

S StudenteinRiga 02.04.2015

Artis Gulbis jau 33 gadu vecuma savus pacientus uzrunaja tikai uz Tu ..laikam si tradicija bija no ASV kur vins pec blata dabuja macibas ...bija patiesam smiekligi redzet ka pacientam - klientam kurs bija vecaks par vinu divas reizes vins ta ari sveicinaja ..Tu!...nevis Jus! ...regulari sanema kukulus jeb latviski pateicibas aploksnes sava darbibas laika traumatologijas slimnica kura darbojas kopa ar Zatleru...ja toreiz bija ta saucamie zelta laiki vinu centeam..paraleli verveja sev klienturu veselibas centrs 4...vinam patik solida klientura ..tagad pozicione sevi ka Ievas veselibas zurnala konsultants...professors LU ...

I Ineta 11.06.2016

Dr. A.Gulbis mani operējis 2x, gan diska trūci, gan astes kaula rezekcija. Visu cieņu, lielu Paldies šim dakterim. Salti meli, ka dakteris ņem kukuļus, jā-pateicība ir katra cilvēka darīšana, dot, vai nedot! Dakteris man, kā svešam cilvēkam ieteica, palīdzēja ar padomu, kas jādara lai nav jāmaksā milzu nauda par plānveida operācijām, jo mūsu valstī, kā vienmēr slimnīcu kvotas beidzas zibenīgos ātrumos. Vel-reiz visu cieņu šim dakterim, ka devis man iespēju staigāt un dzīvot.

K kakis19 30.06.2015

Sveicināti sūdzību rakstītāji. Vēlos vērst jūsu uzmanību uz to ka esat vienīgie kuri raksta sūdzības par Gulbja kungu. Esmu bijusi giņa paciente dažādos ar muguras problēmām saistītos jautājumos, t.s., astes kaula probēmas. Un labi zinu ka dakteris rīkojas. Ja Gulbis operēja ārā asti tad tikai tapēc ka tam bija iemesls (piem. Kaula plīsums, kurš nospiež svarīgus nervus). Un kurš normāls cilvēks tik ātri pēc operācijas liek tik lielu slodzi uz operēto vietu? To visi saprot ka pēc operācijām pie iepriekšējâs slodzes jāatgriežas pakāpeniski nevis uzreiz, jo ķermenim no jauna jāpielāgojas pie fiziskās slodzes un pēcoperācijas periods var ieilgt līdz pat gadam, kad jādzīvo saudzīgi, jo ķermenis pastiprināti darbojas uz operētās vietas atjaunošanu un aizaudzēšanu. Šajā situācijā esat pati vainīga.
Ja nebūtu dr. Gūlbja es sen būtu invalīda statusa saņēmēja.

J Jānis 13.03.2019

Pilniba piekritu. Man arī Gulbis izglaba dzīvi. Bija dārgāk kā citi ārsti, bet noteikti bija tā vērts. Un man vins nez cik reizes atbildeja uz īsziņām, ko viņam sūtiju uz noradito privato numuru ārpus darba laika, kad biju satraucies, ka kaut kas nav labi. Vnm nomierināja, pateica ko darit un viss atrisinajās. SLimnīcā un operācijā bija super atsaucīgs. Konsultacijas ir dargas, bet tā ir cena ko maksā, par, iespējams, labāko vertebrelogu LV. Un tiešām ļoti savādi pec operacijas nodarboties ar lielu slodzi. Es ar savu diska truci, pec operacijas 1 men vispar nedaudz staigajos, pec 2 vairak staigajos pec 3 saku justies normals daudz maz un tikai pec kada 1/2 gada saku kaut ko treneties ( ja neskaita presites, kas bija jataisa jau pec 1. men) un pagaja ap gadu vismaz lidz saku justies pilniba ok un pat pec 3 gadiem joprojam esmu uzmanigs un cenšos nenotraumeties, jo tas ir logiski, ka šī vieta bus ;loti traumatiska, lai ko daritu, vnk visu dzivi jabut uzmanigiem. Un ari zin un saprotu ka mana mugura nebus perfekta un to var just, ka nav 100%, bet joprojam par laimi viss ir normali un dakteri Gulbis ir noteikti ārsts ko iesaku un ieteiktu visiem ar lidzigam muguras problemam. Un ļot savadi, ka Gulbis saka ka paciens simule. Neizklausas pec vina ja godigi. Vins man radija iespaidu, ka palidzes visiem, cik vares, ko pieradija ka pirmos 3 pēcoperacijas mēnešus atbildeja uz manam īsziņām saistiba ar traumu arī ārpus darba laika. Izlasot šo visu paliek žēl, ka tā gadijies, bet neticu, ka dakteris Gulbis pie kaut ka no ta visa ir vainigs. Vēlu veiksmi izārsteties katrā ziņā!

R Runna 21.07.2015

Kakis19, paldies, ka aizstāvi Dr.Gulbi. Arī es biju viņa paciente un esmu ļoti apmierināta, jo pēc opearācijas rīkojos precīzi tā, kā ārsts man lika. Un vēl joprojām ierobežoju sevi uz dažādām lietām, jo pretējā gadījumā būtu problēmas. Katram jāsaprot, ka operācija ir nopietna iejaukšanās mūsu ķermenī un nedrīkst pēc operācijas sevi ielikt slodzē (nopietnā slodzē) un pēc tam nomelnot ārstu.

L Love_U 23.09.2015

kakis19 es Jums nepiekrītu, jo tieši Gulbis bija tas kas ieteica uzsākt fiziskās aktivitātes. Un tās netika uzsāktas uzreiz pēc operācijas, bet gan ar krietnu laika nobīdi! Man uz rokas ir rentgena uzņēmumi astei pirms un pēc operācijas. Daudzi citi ķirurgi brīnās kāpēc Gulbis ir ieteicis veikt operāciju, jo citi uzskata ka šajā gadījumā varēja arī neoperēt!

K kakis19 28.09.2015

Sandra (LOVE_U), parasti iesaka vismaz 1. mēn. fizioterapiju un pēc tam VIEGLAS fiziskās aktivitātes pievienot, nevis maratonu uzreiz veikt. Ārsts nav vainīgs, ka uzreiz lecāt uz slēpēm un slēpojāt n-tās stundas. Fiziskās aktivitātes vairāk kā skaidrs PAMAZĀM pēc operācijas jāatjauno, neatkarīgi no tā cik ilgs laiks pagājis pēc operācijas, vai cik liela profesionāle sportā esat. Domājiet ar galvu.
Mugurai vajag nostabilizēties un pielāgoties pie jaunās situācijas, jo muguras sistēmu veido arī muskulatūra no galvas līdz dibenam (ieskaitot astes kaula rajonā), muskulatūra savstarpēji ir saistīta. Kā jums šķiet kas notiek ar muskuļiem pēc operācijas kad jūs 2 h slēpojat, bez muskulatūras nostiprināšanas? Muskuļiem vajag saprast, ka spēka sadale uz visu mugurkaulu būs nedaudz savādāka jo nav astes kaula, kura ir daļa no mugurkaula sistēmas, ja muskuļiem nedod adaptācijas laiku tad tie var pārslogot visu pārējo muguru - nospiest muguru, tādā veidā radot neatgriezeniskas problēmas. Jūs visticamāk esat pati vainīga jo NEDZIRDĒJĀT 100% INFO. PAR TO KO ĀRSTS JUMS TEICA, BET TIKAI TO KO GRIBĒJĀT DZIRDĒT.

PADOMĀJIET VAI VISU DZIRDĒJĀT KO VIŅŠ TEICA, VARBŪT NESADZIRDĒJĀT REKOMENDĀCIJAS DAĻU PAR TO, KA VAJAG SĀKT AR FIZIOTERAPIJU UN TIKAI PĒC TAM KĀPT UZ SLĒPĒM.

I Ineta 11.06.2016

Jā, pat pretīgi komentēt, jo Dr. A. Gulbis ķirurgs ar Lielo burtu nav pelnījis- ko tādu! Sūdzība- viegli uzrakstīt, bet vai šīs sūdzības autore zin, cik ilgi šis ārsts ir mācījies, cik cilvēkiem ir glābis dzīvi, devis iespēju staigāt, cik atdevis savas enerģijas mūs cilvēkus operējot???
Kad man bija 30 gadi, dakterim tikai 28 gadi,un viņš mani operēs ( diska trūce, sāka atteikt kājas)? Man bija ļoti bail, bet izvēles man nebija- vai pēc laika ratiņkrēsls, vai staigāšu. A.Gulbis izdarīja visu, pat vairāk, jo ne katrs ārsts dos padomus, kā lētāk visu varētu nokārtot, kaut viņu neskar ne mana ģimene,ne mans maciņš! Pēc gada, diska trūces operācijas es vairāk, kā piecus mēnešus nedrīkstēju sēdēt, taču vēlāk, kad sāku sēdēt man atlūza astes kauls. Ko darīt? Zvanu savam ārstam, stāstu savu bēdu, uz ko viņš saka: "Neuztraucies kaut ko izdomāsim, slimnīcā kvotas beigušās bet akūti, tevi uzņems". Tā arī norunājām, ka es ieradīšos slimnīcā, kā tiko kritusi un salauzusi asti :).Mums šī operācija bija ieplānota, bet slimnīcā uztaisot rentgenu, saka: "Jā, ir lūzums, ejiet mājās un liekiet klāt ledu". Skaisti, ko tagad!? Protams, dakteris nonāca uz slimnīcas reģistratūru, mani uzņēma, izoperēja. Ne katrs ārsts, man svešs cilvēks uzņemsies atbildību, jo mani met ārā no slimnīcas. Kur, vēl labsirdīgāku, saprotošu, cilvēcīgu ārstu atrast!? Un zvēru- neko par to neprasot!
Autore sūdzas, ka ārsta vizīte maksā 50 eur., bet neviens neliek pie viņa iet, ir citi speciālisti par mazākām naudiņām. Tā ir Jūsu izvēle, apmeklēt tieši šo ārstu, speciālistu ar lielu pieredzi un praksi. Ja šis ārsts uz šo brīdi ir veicis ap 4000 operāciju, tad šī viena sūdzība ir piliens jūrā! Visiem slimniekiem, pacientiem novēlu šādu ārstu- taču, ne vienam ārstam šādu pacientu!!!

S summer_love 21.06.2016

Dr. Gulbis manu dzīvi padarīja neciešamu!!! Tikai tagad varu saprast ka pirms operācijas katrs viņa vārds bija meli. Tagad jūtos daudz sliktāk un pati pat apģerbties nevaru. Labāk nebūtu vispār operāciju taisījusi!

S summer_love 27.06.2016

NEVIENAM NEIESAKU ŠO DAKTERI!!! Viņš tikai pirms opēracijas ir tads jauks un kad jau visu ko varēji samaksaji tad viss, vari mocīties un nekādu palīdzību nesaņemsi. Pēc operācijas bija atnācis tikai vienu reizi. Man pēc operācijas vēl ir sāpes un nekada rehabilitācija nepalīdzeja. Vaivaros iesāka atkal iet pie ķirurga un pa jauno varbūt operāciju taisīt. Ļoti sliktas atmiņas no ORTO slimnicas vispār. UN VĒLREIZ: NEVIENAM NEIESAKU ŠO DAKTERI! ORTO KLINIKA IR NAUDAS ISPIEŠANA!!!

K kasuna 02.12.2017

Sveiki,GULBJA aizstāvjiem un nīdējiem! Pilnu sūdzību uzrakstīšu,kad advokāts iesniegs prasību tiesā par tā saukto pr.gulbi! Jā,un komentāros par aploksnēm u.t.t ir tiesa jo iesniedzam VID iesniegumu lai pārbauda faktu par manu vizīti pie gulbja kuras laikā izrakstīja nevajadzīgus DĀRGUS IZMEKLĒJUMUS paņēma 50 eur un nekur to neatspoguļoja! Esmu stingri nolēmis parādīt gulbju īsto seju! Būs tikai fakti un lēmumi! Ja kāds grib piebiedroties rakstat [slēpt]@mail.ru

M mmaija3 11.04.2018

Arī man ir negatīva pieredze ar A. Gulbi, kaut gāju pie viņa pēc ieteikuma. Tas pats stāsts - 50 eur par vīzīti, kurā nepasaka vispār neko! 5-7 min., un viņš pieceļas kājās, likdams saprast, ka vizīte beigusies! Nevēlos bez iemesla nevienu apsūdzēt, bet diemžēl tāda nav tikai mana pieredze. Līdzīgus stāstus esmu dzirdējusi arī no citiem, un pat daži ārsti diezgan neslēpti vīpsnā par šo dakteri. Tas, ka uzreiz sūta uz dārgu operāciju, viņam ir normāla prakse.

R realmaak29 29.12.2021

Был вчера в Орто клинике у доктора Гулбиса , разговаривал Гулбис исключительно на латышском языке, когда попросил предоставить информацию. за мои то деньги Гулбис просто мою просьбу игнорировал, консультация стоит 60евро , пять минут со мной поталапонил и все , не советую этого доктора , сшибание денег наглым образом в этой клинике!

G Gulbenietis 29.12.2021

Zinu, ka tūlīt dabūšu mīnusu kalnu, bet ir viens labs tautā zināms variants, ka tad, kad ir pilnīgā di*sā, palīdzēt var tikai babkas. Tādu īstu ir maz palicis. Piemēram, valodas raustīšanu, gultā čurāšanu, neizskaidrojamas muguras sāpes un sieviešu kaites. Protams, mūsdienās par to ņem dafiga, bet 1% ir tikai ar spējām. Man pašam bērnībā no divu suņa uzbrukuma sāka raustīties valoda. Bija tikai trīs gadi. Pusotra gada laikā neviens palīdzēt nevarēja no dakteriem. Aizšāvām uz Latgali pie vienas babkas. Hvz, ko viņa tur pesteļoja, bet, kā ar roku noņēma. Es domāju, ka pakāst vēl kādu sotku nebūtu tik traki, kā nepamēģināt. Tikai man zināmās jau guļ zem zemes..

A AG12345 26.05.2022

Pirmo reizi dzīvē sastopos ar tik agresīvo ārstu, kurš pilnīgi neprofesionāli komunicē ar saviem pacientiem. Nešaubos, ka tehniski viņš ir profesionāls, bet noteikti neiesaku nevienam.

A Aigars.ak 14.07.2022

Ļoti neprofesionāla rīcība. Konsultācija maksā 60 eur, manā gadījumā tās ilgums bija ap 10..15 minūtēm. Gulbja kungs apskatījās tikai daļu no izmeklējumiem un izteica minējumu, ka man ir onkoloģija. Kāda jēga no klātienes konsultācijas, ja vertebrologs pat neapskatās pacientu?! Tik pat labi šo pieņēmumu varēja izteikt pa telefonu vai e-pastu. Uzskatu, ka hipotēzes par tik nopietnām slimībām var izteikt tikai pēc padziļinātiem izmeklējumiem un analīzēm!