Artilērijas iela 41, Rīga, Aivars Privka - Īres maksa

Dzīvoklis bija ļoti briesmīgā stāvoklī, slēdzot līgumu bija atrunāts, ka mēneša maksa ir 100,- Eur, bet pašiem ir jātaisa remonts.
Līgumā bija arī atrunāts, ka 10,- Eur mēnesī ir nekustamā īpašuma nodokļa kompensācija, kas jau pēc pāris mēnešiem dubultojās no 10,- uz 20,- Eur.
Kad remonts bija uztaisīts, tad pēc 3 mēnešiem pēkšņi pacēla īres maksu par 20 Eur, vēl pēc 3 mēnešiem atkal pacēla par 20 Eur, beigās īres maksa uzkāpa no 100 Eur uz 170 Eur.
Esiet uzmanīgi, ja īrējiet dzīvokļus šajā mājā Rīgā, Artilērijas ielā 41, izīrētājs Aivars Privka.
Arī dzīvokļa atslēgas un durvju koda čips bija jātaisa par savu naudu, bet projām ejot, tas viss bija jāatdod un naudu, protams, neatgrieza atpakaļ.

C critical thinker 21.12.2017

paga, līgums bija, kā tad tā varēja palielināt no zila gaisa. un ja līgumā tas bija pieļaujami, tad nevajadzēja slēgt

D Darba ņēmējs 21.12.2017

Sākumā līgums uz 3 mēnešiem, kuru pēc tam pagarina uz 6 mēnešiem un pēc tam uz gadu.

A Aivars Privka 30.12.2017

Sūdzība ir tendencioza un melīga. Acīmredzot, cienījamā rakstītāja nav redzējusi dzīvokli "ļoti briesmīgā stāvoklī". Tādi izīrēšanai netiek piedāvāti. Īres maksas pieaugums bija saistīts ar to, ka namā vairāku gadu garumā turpinājās nebijuši lieli renovācijas darbi, tai skaitā, sienas siltināšana, logu nomaiņa mājas daļā, kurā dzīvokli izīrēja neapmierinātā īrniece. Par to, ka pašiem būs jātaisa kosmētiskais remonts dzīvoklī vienojāmies līgumu slēdzot iepriekš uz laiku nosakot mazāku īres maksu. Diemžēl pieauga mājokļa nodoklis, pieauga maksa par atkritumu izvešanu, ūdeni un notekūdeņiem, kā arī tika pabeigti ēkas fasādes remondarbi, kas būtiski uzlaboja visu nama īrnieku dzīves apstākļus, ļaujot ieekonomēt līdzekļus par apkuri, atbilstoši tika piedāvāts celt maksājumus par summu Eur 20,00, ko īrniece sākumā rakstiski piekrita maksāt sākot ar 2018.gadu, bet pēc tam apstrīdēja, kā nepamatotu paaugstinājumu. Bez tam rakstītāja nepieminēja, ka bez saskaņošanas dzīvoklī sāka izmitināt kaķi, atsakoties pildīti līgumā atrunāto normu. Izvācoties dzīvoklis tika atstāts elementāri neiztīrīts nepaņemot līdzi sev piederošas man nevajadzīgas mēbeles. Esiet uzmanīgi slēdzot īres līgumu ar potenciālo īrnieci Gintu Andersones kundzi.

D Darba ņēmējs 31.12.2017

Dzīvoklis briesmīgā stāvoklī bija ar noplēstām tapetēm, caurumiem sienās, kas bija jāšpaktelē ciet un melnu aizkvēpušu virtuvi. Turklāt dzīvoklī pie izīrēšanas bija atstātas 2 gultas, kas pašai bija jānes ārā, jo īzīrēja kungs tikai noskatījās un lika saprast, ja gultas traucē, lai nes kā grib, parādīja vien blakus dzīvokli, kur to var nogādāt.
Par lielajiem mājas renovācijas darbiem... pēc ārsienas "siltināšanas" darbiem sienā palika tāds caurums, ka ne tikai pūta vējš iekšā svilpodams, bet varēja apskatīt apkārtni. To pēc ilgāka laika izīrētājs gan aiztaisīja.
Bija arī gadījums sākumā, ka izīrētājs pats aizmirsa pārslēgt ligumu, bet pamanījās pārmest, ka esot par maz samaksāts. Kad tika parādīts vecais līgums ar veco īres maksu, tad gan brīnums, bet pretenziju nebija.
Dzīvokļa atslēgu, wc atslēgu un ārdurvju koda atslēgu bija jātaisa pa savu naudu, bet projām ejot, visas atslēgas tika paņemtas un nauda, protams, par atslēgām atgriezta netika. Ārdurvju atslēga maksāja nemaz ne tik mazu summu ja pareizi atceros, tad pie 10 Eur.
Un ir ļoti neglīti no izīrētāja Aivara Privka puses tagad nepamatoti apvainot savus bijušos īrniekus, īsts vīrietis atzīst savas kļūdas un uz pamatotām sūdzībām nemetas pretī ar mistiskiem tekstiem un nepamatotiem apvainojumiem.

D Darba ņēmējs 31.12.2017

Par to, ka pašiem būs jātaisa kosmētiskais remonts dzīvoklī vienojāmies līgumu slēdzot iepriekš uz laiku nosakot mazāku īres maksu- šāda gan nebija vienošanās, nebija nevienu brīdi teikts, ka pēc 3 mēnešiem būs pilnīgi cita īres maksa. Bija teikts, ka īres maksa ir tik zema, jo dzīvoklis ir bez remonta, remonts jātasa pašiem par saviem līdzekļiem. Ja būtu pateikts, ka pēc 3 mēnešiem īres maksa būtiski celsies, tad, protams, nebūtu slēgts īres līgums.

A Aivars Privka 31.12.2017

Cerams, visas savas negācijas būsiet pateikusi. Visā tajā daļa taisnības, Jums,protams, ir. Tomēr skatījums ir vienpusējs un viss nebija tik vienkārši. Es neturpināšu šo sarunu, jo neesmu negatīvs. Novēlu Jums ieejot Jaunā gadā vairāk pozitīvu domu, veiksmi, veselību un visu labu. p.s. starp citu, aizejot man netika atstātas visas dzīvokļa atslēgas. Kad atdosiet šlepera atslēgu, tad saņemsiet pretī naudu par atslēgām, par kurām tikāt samaksājusi.

A Aivars Privka 31.12.2017

Man ir patiesi žēl, ka Jums ir nācies piedzīvot kapitālā remonta laikā, kas pats par sevi jau nav prognozējams savā gaitā, neērtības. Iespēju robežās esmu centies atrisināt dažādas ar sadzīvi saistītas problēmas. Piedodiet man,ja kaut kas nebija tā, kā bijāt cerējuši. Laimīgu 2018.gadu!