Art`e - frizieris

Pērkam kopā nopirku kuponu šajā iestādījumā, būtu zinājusi, ka tā ir maza frizētava nebūtu nemaz pirkusi. Frizieres attieksme vienkārši briesmīga, nelaipna, uzrunā uz "tu", visu laiku saviebusies, pret matiem ārpratīgi rupja. Lai gan vairākas reizes atkārtoju, lai negriež vairak par centimetru, paņēma un nogrieza vismaz piecus!!! citiem tas varbūt nebūtu svarīgi, bet man mani mati ir vairak kā svarīgi. Griezums, godīgi, super šķībs. Viena šķipsna garāka par pārējiem matiem. Papildus vēl griešanas laikā pārējie salona darbinieki visu laiku stāvēja netālu un skatījās, kas bija nedaudz kaitinoši, it kā nekad nebutu matus redzējuši. Vissliktākās atsauksmes kādas vien varu pateikt ir šim salonam. Lai gan protams, ja kādam gribas, lai friziere neklausa tam ko precīzi pastāsta un uzvedas it kā tavi mati būtu pretīgi, tad droši, varu ieteikt.