www.sudzibas.lv Art Interior ļoti slikta pieredze

Art Interior - ļoti slikta pieredze

Pirku tajā veikalā matu materiālu bizītēm. Pārdevēja nespēja neko ne ieteikt, ne paskaidrot atšķirību kam kurš materiāls ir domāts. Bet tad beigās pajautāja vai drīkst neizsist man čeku, nu labi, lai jau tiek viņiem.Bet, kad aizbraucot pie meistares konstatējām, ka šis materiāls nemaz nav tas īstais, tad devāmies mainīt, uz ko man atcirta( tā pati pārdevēja), ka tāda materiāla viņiem nav un bez čeka naudu man atpakaļ nedos, biju šokā, bet tad apkopēja, kas tajā laikā tur mazgāja grīdas, sāka man naturāli bļaut virsū, ka tā ir smieklīga nauda un lai es beidzu te ņemties un eju prom ( runa gāja pa 30 ls). tad nu man pavisam kļuva nelabi un tagad esmu jau piezvanījusi uz VID uzticības tālruni, un esmu arī visus šeit pabrīdinājusi, ka labāk meklējiet jebkuru citu veikalu, kur var nopirkt matu materiālu, ja negribat saskarties ar tāda veida attieksmi.

R

. .. 03.12.2010

Vajadzeeja panjemt cheku, it iipshi ja tu peerc ko taadu kas var buut bojaats!