www.sudzibas.lv Ārsts Vladimirs Jevtuškovs Aiwa Clinic Pavirša jaunveidojumu apskate un nekorekta diagnoze

Ārsts Vladimirs Jevtuškovs Aiwa Clinic - Pavirša jaunveidojumu apskate un nekorekta diagnoze

2022.gada 17.novembrī devos uz AIWA Clinic uz vizīti pie ārsta dermatologa Vladimira Jevtuškova, lai pārbaudītu divus aizdomīgus jaunveidojumus - vienu uz muguras, otru uz labās rokas aukšdelma.
Lai gan ārstam izteicu bažas par abiem šiem jaunveidojumiem, jo īpaši par tumšo, neregulāro dzimumzīmei līdzīgo veidojumu uz savas rokas augšdelma, ārsts Jevtuškovs uzmeta paviršu skatienu un abus šos veidojumus nodēvēja par seborejas keratozi, pat neapskatot tos tuvāk un neizmantojot dermatoskopu.
Konsultācija pie ārsta V. Jevtuškova ilga maksimums 5 minūtes, izraksts par diagnozi netika izsniegts, vien tika iedota piezīmju lapiņa, kur ārsts ar roku uzrakstīja "seborejas keratoze" latviešu un krievu valodā. Un noteica, lai es mājās ieguglējot, kas tas ir, ka satraukumam nav pamata. Lieki piebilst, ka par šādu nekompetenci un paviršu attieksmi nācās samaksāt 59 eiro.
Tā kā šāda veida ārsta atbilde manī radīja pamatotas šaubas, 2022.gada 26.novembrī es devos uz Veselības Centra 4 Dermatoloģijas klīniku jau pie cita dermatologa, kur tika veikta veidojumu diagnostika ar optisko dermatoskopu, kā arī veidojumi tika nofotogrāfēti un ar datora palīdzību izpētīti sīkāk. Pēc apskates ārste secināja, ka veidojums uz rokas ir aizdomīgs un nosūtīja mani uz Latvijas Onkoloģijas centru. 2022.gada 7.decembrī LOC man veica ķirurģisku ekscīziju un nosūtīja materiālu biopsijas veikšanai.
2022.gada 20.decembrī saņēmu patologhistoloģiskā izmeklējuma rezultātus, kur diemžēl tika apstiprināta ļaundabīga ādas melanoma pT1aNxRO
Mīļie cilvēki, ja jums rūp sava veselība un dzīvība, nekādā gadījuma neieteiktu griezties pie ārsta Vladimira Jevtuškova AIWA Clinic, jo viņa paviršā attieksme pret pacientu un neprofesionāli uzstādītā diagnoze var radīt jums vai jūsu mīļajiem neatgriezenisku kaitējumu!

D