www.sudzibas.lv Ārsti Zāļu lietošana un saderība ar partiku

Ārsti - Zāļu lietošana un saderība ar partiku

Man pēc sirds operācijas bija jālieto daudz zāles, bet neviens neteica ka ar šīm zālēm nav savienojami daudzi pārtikas produktu lietojums.Piemēram, ja lieto zāles kas škidrina asinis kateboriski nevar lietot ķiplokus, jo ķiploks arī padara asinis šķidrākus, tāpat citas zāles kas kaitē aknām un kuņģim, tos es uzzināju diezgan vēlu kad kuņgis jau bija sabeigts. Pateicoties tam tagad mocos uz ko ārsts tikai ironiski piebilst ka tas jums jau sen. Pirms operācijas man nekad nebija ka pēc ik pēc 5 dienām piemetas caureja neatkarīgi ko ēdu vai putru (ar peinu vai bez piena), vai gaļu, vai zivi vai saknes. Parazīti zarnās nav tas tika pārbaudīts un čūlas arī nav.

J

P Patriots 02.04.2011

Nu, bet latviešu nacionālo dzērienu-vodku taču kunģis ņem pretī?

Z Zane 16.04.2011

Cik tad tos ķiplokus ēdat? ja reizēm apēdīs pa ķiploka daiviņai, tad tur pilnīgi nekas slikts nenotiks! Ja sirds operācija bijusi, tad daudz lietas pārtikā ir svarīgāk ievērot (samazināt sāls daudzumu, neēst ceptu utt.) un tam pat nav nekāda sakara ar zālēm!
Kurš teica, ka kuņģis sabeigts? Varbūt zarnās mikroflora izjaukta un vajag tikai vairāk laktobaktērijas saturošus produktus?

I invers 13.06.2011

Vai par to jāraksta šāda veida portālos?