Ārsta neprofesionālism - Slikts serviss

Labdien visiem! Cilvēki, ja nevēlaties palikt invalīdi vai vienkāršie nomirt, neejiet uz Kauguru veselibu. Centru pie neirologa e. Gailīša, kurš profesionāli nav pierādīts kā piemērots
1. Nokavēts uz darbu par 15 minūtēm
2. Kamēr nosūtīja pirmo pacientu prom pēc kartiņas, uzaicināja mūs un pēc trīs minūšu sazinās viņš ierosināja veikt lielu...

Papildināts Patient 19.05.2023

Turpinājus sekos:
lielu operàciju mugurkauka kakla operàiju un nepàrskatìja nevienu no pieejamajiem pètījumiem.
3.naids dedzinàja un pazemoja 10-12 minutes. Prasìja "от каких лекарств вы умирате"?
Konsultàciha nenotika un lieks lùgums nemaksàt vińam budźeta naudu, jo nevajag no valsts naudas maksàt par kaut ko, kas kaitē pacientiem.
Ar cieñu A.Bojare.

P

T tainsīgatiesa 19.05.2023

Pati saprati ko sarakstīji ?

A Anonīms 20.05.2023

Var saprast ka cilvēks nav dzimis latvietis, tomēr salīdzinot ar citām neredzētu valodu sūdzībām tomēr var saprast domu un problēmu, ja patiešām ir grūtības salikt tos puzles gabaliņus tā vietā lai norietu cilvēku par sūdzību medicīnas nozarē, ar ko nevienam nevēlētos sastapties, varbūt palasi kādu alfabētu lai burtus iemācītos?

RAMONA👀 19.05.2023

Jūs bijāt pie pareizā ārsta?