www.sudzibas.lv ARS Dental Clinic naudas izkrāpšana

ARS Dental Clinic - naudas izkrāpšana

ARS Zobārstniecības klīnikas dr. Ieva Strautmane, izvērtējot manu zobu veselības stāvokli, teica, ka jālabo ČETRI caurumi, par ko biju ļoti pārsteigta, jo nespēju noticēt, ka mazāk kā gada laikā, kopš iepriekšējās vizītes pie cita zobārsta, ir tik ļoti sabojājušies zobi! Salaboju vienu zobu un nolēmu aiziet vēl pie cita zobārsta pārbaudīt manu zobu veselības stāvokli. Pieteicos uz vizīti Šarlotes poliklīnikā, kur dr. Elīna Pētersone apstiprināja, ka man NAV NEVIENA CAURA ZOBA! Uztaisīju arī rentgenu, kurā arī nav redzams pilnīgi neviens caurums!!!
Skumīgi, ka sertificēta zobārste Ieva Strautmane piekopj šādu praksi, es tādu ārsta rīcību uzskatu par apzinātu pacienta maldināšanu un naudas izkrāpšanu!

E ELLIO 13.03.2014

Jocīgi cilvēki...ja sākts labot un uzticaties vienam zobārstam, kāpēc tad skraidat no viena ārsta pie otra?

č Čegevara 30.06.2014

Man arī tā ir bijis, ka nelielā privātā zobārstniecībā paziņo, ka jālabo 3 zobi. Esot tūdaļ pat jāurbj, kamēr man vēl nesāpot tie zobi. Tomēr mana intuīcija nostrādāja, jutu, ka kaut kas nav ok, un neļāvu salabot nevienu caurumu. Pēc laika sagaidīju no atvaļinājuma savu doku Stomatoloģijas institūtā un tur neatrada nevienu caurumu, pat principā palūdzu panorāmas rentgenu uztaisīt un tiešām visi zobi bija veseli. Godīgi sakot, vajadzēja ar to rentgenu aiziet atpakaļ pie caurumu atradējas un palūgt paskaidrojumus par melošanu, bet negribēju vairs tādiem krāpniekiem tērēt ne minūti sava laika. Tāpēc iesaku visiem - ja, nu tomēr ejat uz nezināmiem, šaubīgiem kantorīšiem, pirms zobu urbšanas palūdziet uztaisīt attiecīgajam zobam rentgenu, lai būtu droši, ka netiek urbts vesels, labs zobs.