Arnis Kokins, Natalija Kalnina - Finansu krāpnieki

Sveicināti. Internetā meklēju aizdevumu, atsaucās it kā Arnis Kokins. Uzdevās par SIA ORION pārstāvi/īpašnieku un piedāvājās aizdot naudu. Jau pašā sākumā nokļūdījās iedodot ikmēneša maksājumus, kuri nu nekādīgi nesedza attiecīgā termiņā pat pamatsummu. Tālāk jau prasīja 50 LVL pārskaitīt it kā uz firmas kontu un norādīja pat reģ. nr. Taču pārbaudot - ne tāda firma, ne reģ. nr. neatbilst. Par vel vairāk - divreiz deva reģ. nr., kuri neatbilst nevienai firmai. Tālāk norādīja arī privātpersonas kontu, kurš SAKRITA ar it kā iepriekš iedoto firmas kontu. Talāk jau bija saprotams, ka šis ir kārtējais krāpnieks. Iespējams īstie dati no saņēmēja konta:
Privātais konts.
Saņēmējs. Natalija Kalnina.
Pers.kods. 190949-11696
konts: LV85HABA0551033198483

Šī persona tiek uzskatīta par firmas starpnieku. Dīvaini, ka 64 gadīgs cilvēks var būt aizdevumu firmas starpnieks.
Uzmanieties!
Ja Jums ir nācies saskarties ar šo personāžu duetu, rakstiet uz [slēpt]@gmail.com
Pats neesmu cietušais un policiju tas neinteresē. Taču, ja Jums ir nācies ciest no šiem krāpniekiem, tad dodiet ziņu.

D