Arnis Gorelovs - Krāpnieks

Ejot garām sī cilvēka dzīvoklim, pastāvīgi pēc pulksten 22: 00 līdz pat saullēktam ir dzirdams ļoti skaļs un aggresivs vācu metāls. Versīšu uzmanību, ka mazā meita (8men) nevar izgulieties, jo viņai jāklausās cita veida, mierīgāka mūzika. Taču tur - ģitāras plīst, mati pa gaisu. Un tā katru sestdienas - svētdienas vakaru. Mēģinot sarunāt tiekšanos ar mani un maniem kaimiņiem, nav rezultāta. Metu pastkastīte informāciju, ka viņš pārkāpj likumu. Nereaģē. Vērsos policijā, viņi atteicās palīdzēt. Domāju vērsties tiesā, jo meitai ir radusies aklimatizācijas raksturīgi traucējumi - gult dienā, nakti raud, sākuma, kad tikko ievācamies pirms pusoutra gada, nebija ne jausmas ka te tādi dzīvo. Meitai driz jāsāk dots putriņas, bet viņa nespēj izgulēties, manam vīram no rīta darbs, viņš arī neguļ naktīs. Šī troksņosjana turpinās pusgadu, un tas kaitē ne tikai bērnam, bet nu jau arī vīram, kurš bezmiega dēļ pelna mazāk. Pirms mēneša nolēmām mainīt dzīvesvietu, bet jaunie apstākli to liedz - vīram alga par 40% smazinājas. Arī kaimiņi sūdzas par mūziku. Jo viņi dodas mājas no darba naktī un dzird arī līdzīgu mūziku. Nav arī ko maksāt juristam, jo visu terējam meitai. Kā rīkoties, ja kaimiņš trokšņo, bet policija saka - noziegums konstatēts, soda izskatās, pagaidām nebūs, jo sūdzību par maz.

Luk ko iesniedzu:
1. Ierosinājumu krimināllietas uzsākšanai;
2. Petīciju;
3. Bankas konta izdruku - sava, vīra un pat meitas;
4. Lugumu aktivizēt lietas izmeklēšanu.

Luk ko kādi secinājumi:
1. Platie drīkst parkāpt likumus;
2. Sjaurie drīkst eksistēt tikai uz zilās lapas pamata;
3. Platie un policisti varbūt ir draugi?
4. Kaimiņu sūdzības kaķim zem astes.

Ko teica policija?
1. Iesniegums ir saņemts;
2. Izmeklēšana tiks sakta vēlāk;
3. Noziegums konstatēts;
4. Soda nebūs;
5. Mēs gribam vairāk parakstu.

Secinājumi?

Cr critical thinker 05.11.2018

kas ir vācu metāls? tiešām tikai vācu? ne zviedru, ne latviešu, ne kāds cits?